nietrzymanie moczu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 29
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

nietrzymanie moczu

Post autor: bluberka »

miał ktoś z was ten problem? Siostra niedawno rodziła od porodu naturalnego zaczęła popuszczać mocz, mi się tylko przyznała a ja nie wiem jak pomoc, oczyzwiście do lekarza nie pójdzie, zamówiła jakieś wkładki ale średnio jest z nich zadowolona, czy je sie powinno jakoś dobierać?
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 18
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: petrova »

niech siostra podejdzie do apteki DOZ, mają tam standy z darmowymi próbkami wkładek tena, można poprosić też o pomoc w doborze albo opróbki innych marek
Awatar użytkownika
icollier
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2020, 7:02

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: icollier »

Powinno się skonsultować z lekarzem w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Lusia223
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:49

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Lusia223 »

Faktycznie w aptece doz można dostać darmowe próbki, sama brałam dla mojej babci do wypróbowania. Pani wspomniała też, że jest możliwość refundacji.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2020, 22:36

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Pinki »

Refundację na produkty chłonne? kurcze, moja babcia sporo takich produktów zużywa, orientujecie się może jak można taką refundację załatwić? Gdzie się zgłosić?
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: freddy »

W przypadku takich problemów trzeba jak najszybciej zgłosić się do urologa. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam zgłosić się do centrum medycznego http://www.med-expert.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można polegać.
Jolaś

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Jolaś »

Witaj. Czy do urologa potrzebne jest skierowanie? Czy można dzwonić i umówić się na wizytę? Męża dopadło nietrzymanie moczu. Kupiłam mu tena men w sklepie https://inkontynencja.eu/3-mezczyzni. Początkowo nie chciał tego w ogóle nosić. Nie mógł tego zaakceptować. Po kilku dniach chyba zrozumiał, że nie ma wyjścia, jeśli chce normalnie funkcjonować.
zośkaa

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: zośkaa »

Pinki pisze: Refundację na produkty chłonne? kurcze, moja babcia sporo takich produktów zużywa, orientujecie się może jak można taką refundację załatwić? Gdzie się zgłosić?
w DOZie na pewno ci pomogą w formalnościach i podpowiedzą co i jak załatwić, u nich jest duży wybór tego typu produktów
ODPOWIEDZ