notariusz

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
rosiński

notariusz

Post autor: rosiński »

Szukam dobrego notariusza z Krakowa lub okolic. Czy znajdziecie się jakiś którego możecie doradzić? Tylko sprawdzeni specjaliści.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: notariusz

Post autor: markos »

Z Krakowa nie pomogę, ale jak coś to znam dobrego notariusza w Rybniku, znajdziecie go pod tym adresem http://notariusz-pedracki.pl/czynnosci-notarialne/ Mega wysoka jakość obsługi, dobry kontakt z klientem, rozsądna cena - wszystko nam pasowało. No i dodam jeszcze, że notariusz należycie tłumaczy wszelkie zawiłości prawne.
Śnieżka

Re: notariusz

Post autor: Śnieżka »

Ja niestety też nie poradzę. Jedyny notariusz jakiego mogę polecić jest z Gdyni http://notariuszgdynia.pl/ . Zawsze służy pomocą, doskonale zna przepisy i potrafi doradzić. Dwa razy korzystaliśmy z jej usług i w razie czego z pewnością wrócimy. Dobrze jest mieć takie sprawdzone kancelarie.
Źdźbło

Re: notariusz

Post autor: Źdźbło »

Ja znam dobrze tylko tę panią notariusz https://notariusz-anaszkiewicz.pl/ Można ją znaleźć w Warszawie. Może komuś akurat się przyda taka informacja. Zawsze dobrze mieć sprawdzoną opcję. Notariusz może się przydać niespodziewanie, a wtedy nie trzeba już szukać na szybko. U nas tak było, gdy zmarła babcia.
rótynowy

Re: notariusz

Post autor: rótynowy »

Sprawy notarialne w mgnieniu oka ogarnął dla nas https://www.jeziorscy.com.pl/czynnosci/akty-notarialne . Mają one charakter dokumentów urzędowych, wszystko to zostało zrealizowane bardzo sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Absolutna definicja jakości! Zrealizowanie takie aktu notarialnego było potrzebne pod nasze mieszkanie.
lótek

Re: notariusz

Post autor: lótek »

W tym wypadku koniecznością okazało się zawiązanie współpracy z notariuszem https://notariuszchwialkowski.pl/akty-notarialne . W końcu zrealizowanie aktu notarialnego było koniecznością pod sprzedaż naszego mieszkania, na szczęście wszystko to odbyło się bez najmniejszych zakłóceń. Dokładnie takiej jakości usług było nam trzeba!
Igźis6

Re: notariusz

Post autor: Igźis6 »

Skoro już jesteśmy w temacie polecanych notariuszy to wszystkim z Lublina i okolic zostawiam namiary na Kancelarię Notarialną Notariusza Laury Ferorelli: https://www.notariusz-ferorelli.pl/czyn ... notarialne Pracujące tam osoby są bezstronne i skupione na pracy, dzięki czemu każda sprawa jest przez nich dokładnie analizowana. Profesjonalne podejście pozwala czuć się pewnie i spokojnie. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego notariusza to jak najbardziej warto wybrać właśnie tę kancelarię.
Oliśko

Re: notariusz

Post autor: Oliśko »

Witam. Ja mam od lat sprawdzonego notariusza i się będę go trzymać, bo jest mega profesjonalny i ma ogromną wiedzę prawną. Pan Łukasz Górski posiada kancelarię notarialną na warszawskiej Woli https://www.notariusznawoli.com/czynnosci-notarialne Ostatnio chodziłem załatwiać sprawy spadkowe po śmierci rodziców, poszło bardzo sprawnie i bezstresowo, więc już kolejny raz jestem z usług Pana Łukasza bardzo zadowolony. Polecam go Wam zdecydowanie.
joaśka

Re: notariusz

Post autor: joaśka »

My byliśmy w różnych kancelariach przy sprzedaży i zakupie mieszkań i jakoś ta http://notariuszgdynia.pl/ najbardziej przypadła nam do gustu i zawsze tam wracamy. Nie chodzi tylko o miłą atmosferę, ale również ogromną wiedzę notariusza. Jest to ważne, aby wszystko dokładnie wytłumaczyć i zrozumieć taki akt notarialny.
Michał GrabskiŻ

Re: notariusz

Post autor: Michał GrabskiŻ »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej kancelarii notarialnej w Warszawie na Woli to ja ze swojej strony polecam kancelarię u Pana mecenasa Górskiego. Kancelaria znajduję się na Ciołka i świadczy kompleksowe usługi notarialne https://www.notariusznawoli.com/kontakt na najwyższym poziomie. Mój znajomy polecił mi kancelarię i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolony z szybkiej pomocy i polecam umówić się do nich na spotkanie jeżeli macie w bliskim czasie do załatwienia sprawę związaną ze spadkiem czy przekazaniem mieszkania.
ODPOWIEDZ