Odkurzacz

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
gośka

Odkurzacz

Post autor: gośka »

Dzień dobry. Jeżeli planujecie zakup dobrego odkurzacza bezprzewodowego to z czystym sumieniem mogę polecić wam roombe. U mnie sprawdziła się doskonale pod każdym względem, tym bardziej, że świetnie radzi sobie z zabrudzeniami, więc warto ją kuupić. ;) ;)
Michał

Re: Odkurzacz

Post autor: Michał »

Uważam, że fantastycznym rozwiązaniem szczególnie w przypadku większym nieruchomości będzie zainstalowanie odkurzacza centralnego. Więcej informacji na temat takiej instalacji można przeczytać na stronie internetowej https://kraksatmedia.com.pl/odkurzacze-centralne/.
Cyśka

Re: Odkurzacz

Post autor: Cyśka »

Moja znajoma ostatnio kupiła odkurzacz bardzo wypasiony. Co prawda ma też firmę sprzątającą jest właścicielką więc pewnie jej to się przyda. Odkurzacz piorący do dywanów, wykładzin tapicerki http://olpe.pl/odkurzacze-profesjonalne/ . Bardzo fajny ten odkurzacz, pewnie kiedyś od niej go pożyczę
AnnaP

Re: Odkurzacz

Post autor: AnnaP »

W ogarnianiu sprzątania bardzo mi pomaga odkurzacz bezprzewodowy, niedawno kupiłam sobie sprzęt IRobot Roomba Combo, jest świetny. Szybko czyści podłogę, dobrze działa. Super sprawdza się jak nie macie dużo czasu na sprzątanie, a chcecie żeby było czysto w domu.

tanie narzędzia warszawa
ODPOWIEDZ