Ogłoszenia motoryzacyjne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
MniejszaNiz
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:21

Ogłoszenia motoryzacyjne

Post autor: MniejszaNiz »

Planujecie sprzedać samochód i umieścić ogłoszenie w sieci? Polecam ofertę portalu MojaDziupla.pl - ogłoszenia motoryzacyjne
Mają super warunki
pitaja1

Re: Ogłoszenia motoryzacyjne

Post autor: pitaja1 »

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat http://mazurek.com.pl/
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Ogłoszenia motoryzacyjne

Post autor: mayczak »

Tak naprawdę portale ogłoszeniowe są bardzo różne i na wielu można dodawać ogłoszenia bez żadnego problemu za darmo. Trzeba tylko sprawdzić, co i jak i jakie jest zainteresowanie innymi ogłoszeniami, aby mogło one dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych osób.
Żuć

Re: Ogłoszenia motoryzacyjne

Post autor: Żuć »

Darmowe ogłoszenie można również wstawić na stronę https://ogloszenianet.pl/kategoria/motoryzacja. To stosunkowo nowy portal, więc ogłoszenie będzie widoczne bez płatnego promowania czy wyróżniania.
gośka

Re: Ogłoszenia motoryzacyjne

Post autor: gośka »

Ja szczerze powiem nie mam do tego nerwów. Planowałam sprzedać swój samochód na własną rękę ale to okazało się ponad moje siły. Zaczęłam szukać innego rozwiązania i na stronie https://autoskupslask.com/auto-skup-katowice/ znalazłam skup samochodów, na który się zdecydowałam. Zadzwoniłam, panowie podjechali w umówionym terminie z kompletem dokumentów więc ja już o nic nie musiałam się martwić. Uważam to za rewelacyjne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Ogłoszenia motoryzacyjne

Post autor: finky »

Ogłoszenia z kategorii motoryzacja znajdziesz np. https://pokato.pl/motoryzacja Portale z różnymi ogłoszeniami często zawierają, takie oferty.
juluś

Re: Ogłoszenia motoryzacyjne

Post autor: juluś »

A ja mam dość używanych samochodów, ciągle coś z nimi nie tak. Dlatego zdecyduję się na nowy model tutaj https://suzuki.horiz.pl/ . Mają fajne ceny, ale i duży wybór aut. A do Suzuki zawsze było mi blisko, jakoś mam zaufanie do tej marki. Myślę, że jest warta zakupu.
ODPOWIEDZ