Opony 14 cali na cały rok - jakie wybraliście

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Łuzek

Opony 14 cali na cały rok - jakie wybraliście

Post autor: Łuzek »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy możecie mi coś podpowiedzieć na temat wyboru dobrej jakości opon całorocznych w mniejszym rozmiarze? Gdzie warto ich szukać i jednocześnie na których producentów zwrócić szczególną uwagę, bo jednak zależy mi na tym aby zapewniały dobrą przyczepność. No i oczywiście nie były jakieś bardzo drogie. Pewnie nie tylko ja się z tym problemem borykam jesienią, więc liczymy na Wasze doświadczenie na drogach :)
JanekNoł

Re: Opony 14 cali na cały rok - jakie wybraliście

Post autor: JanekNoł »

No w tych mniejszych oponach trzeba uważać na jakość wykonania i odpowiednią przyczepność do drogi również w trudniejszych warunkach. Ogólnie ciężko polecać jakieś konkretnie bo dużo zależy od budżetu jaki macie i też rozstawu. Ogólnie możesz sobie zajrzeć na https://wulkanista.pl/opony-caloroczne-14-cali/ gdzie sprawdzisz takie ciekawe zestawienie i ranking które mogą się i u ciebie sprawdzić. Pozdrawiam!
DamianPył

Re: Opony 14 cali na cały rok - jakie wybraliście

Post autor: DamianPył »

JanekNoł pisze: No w tych mniejszych oponach trzeba uważać na jakość wykonania i odpowiednią przyczepność do drogi również w trudniejszych warunkach. Ogólnie ciężko polecać jakieś konkretnie bo dużo zależy od budżetu jaki macie i też rozstawu. Ogólnie możesz sobie zajrzeć na https://wulkanista.pl/opony-caloroczne-14-cali/ gdzie sprawdzisz takie ciekawe zestawienie i ranking które mogą się i u ciebie sprawdzić. Pozdrawiam!
I jak na co się zdecydowaliście w takim razie, czy jednak lepiej będzie kupić opony na sezon letni i zimowy?
SzymonKeł

Re: Opony 14 cali na cały rok - jakie wybraliście

Post autor: SzymonKeł »

Jak najbardziej, trzeba się wcześniej rozejrzeć za najlepszymi propozycjami i może uda się złapać jakąś niezłą promocję w sieci. Dlatego warto zajrzeć sobie na przykład na Wulkanista.pl https://wulkanista.pl/opony-caloroczne-14-cali/ gdzie właśnie znajdziecie różne propozycje opon całorocznych w rozmiarze 14 cali. Takie modele w swojej ofercie ma producent Michelin, Fulda czy Nokian. Ja czekam na informacje jak już jakieś konkretne uda Wam się wybrać.
ODPOWIEDZ