Ortodonta Kraków

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 49
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:02

Ortodonta Kraków

Post autor: anulka30 »

Jaki ortodonta w Krakowie będzie dobry dla dzieci? Widziałam ciekawe propozycje na http://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/ . I zastanawiam się , bo dzieci są bardzo delikatne i trzeba do nich mieć podejście, aby sprawnie wyleczyć uzębienie.
Awatar użytkownika
vvandervort
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2020, 19:05

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: vvandervort »

Mój syn chodzi do zwykłego ortodonty i wszystko idzie sprawnie.
Awatar użytkownika
matylda20
Posty: 82
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:26

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: matylda20 »

Jeśli nie jest dla ciebie problemem podróż do Warszawy, to mogę polecić https://dentistica.pl/, byłam tam z córką. Podejście lekarzy wspaniałe, pełen profesjonalizm. Przez cały czas leczenia nie było żadnych problemów i efekt końcowy bardzo dobry.
malwinaryś

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: malwinaryś »

Gabinet techniki lingwalnej ortolingwa2.pl stacjonarnie znajdziesz właśnie w Krakowie. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Moja córka prostowała zęby właśnie u nich i polecam z całego serca. Potrafią nawiązać świetny kontakt z najmłodszymi, dzięki czemu każda wizyta odbywała się w spokojniej i miłej atmosferze. Na każdym etapie miałam poczucie, że korzystamy z pomocy profesjonalnych i wykwalifikowanych ekspertów. Zostałyśmy dokładnie poinstruowane, jak dbać o aparat lingwistyczny. Córka nie miała z nim najmniejszego problemu i nie czuła żadnego bólu przy noszeniu.
Awatar użytkownika
Lelek
Posty: 198
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: Lelek »

Może aparaty lingwalne? Te powinny bardzo dobrze się sprawdzić. Zdrowie zębów jest najważniejsze oczywiście. Zobaczcie sobie tak może gabinet dentystyczny https://dentistica.pl i ich pomoc. Sprawdzą się jeżeli chodzi o ortodoncje, a i także i wiele innych problemów z zębami.
MateusżKrr

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: MateusżKrr »

Z mojego doświadczenia mogę poradzić tylko https://www.zdrowy-zab.pl/ortodonta, dobra lokalizacja i dobrze wypasażony gabinet stomatologiczny. Po pierwszej konsultacji, ortodonta dał znać że moje ząbki będą w dobrych rękach. Jest chuba blisko centrum, z tego co pomiętam to ulica Tatarska 5.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://scyla.pl/pozycjonowanie-lokalne/
Luśka

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: Luśka »

Słyszeliście o nakładkach ortodontycznych Invisalign - https://www.declinic.pl/aparaty-invisalign/ ?Niemal niewidoczne i delikatne, a efektywne i precyzyjne. To nowość na rynku. W przeciwieństwie do typowych aparatów ortodontycznych te nie są tak uciążliwe w codziennym życiu i funkcjonowaniu. Są tak samo skuteczne a ponadto decydując się na nie, niczego nie trzeba się wyrzekać – przyjemności życia towarzyskiego, wyzwań zawodowych czy jedzenia surowych owoców, warzyw czy orzechów.
ODPOWIEDZ