Pieniądze?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Nika
Posty: 18
Rejestracja: 06 sie 2020, 13:40

Pieniądze?

Post autor: Nika »

Pracuję od 10 lat w pracy. Naprawdę uwielbiam zarabiać pieniądze. Ale moja praca jest bardzo trudna, więc zdecydowałem się zmienić pracę. Mój przyjaciel zasugerował, żebym zarabiał w kasynie. Co o tym myślisz?
Awatar użytkownika
Sasa
Posty: 9
Rejestracja: 08 sie 2020, 16:06

Re: Pieniądze?

Post autor: Sasa »

Myślę, że twój przyjaciel dał ci dobrą radę.
koteł

Re: Pieniądze?

Post autor: koteł »

Co robić z pieniędzmi? Inwestować czy raczej przeczekac ten okres pandemii i zobaczyć co będzie się działo? Macie jakieś przemyślenia??
cęriser673

Re: Pieniądze?

Post autor: cęriser673 »

Jak umeblować małą łazienkę
Niewielu z nas może pochwalić się dużą powierzchnią łazienki. Przestronna i przytulna łazienka, zwykle widzimy ją tylko w telewizji. Ale w życiu, budząc się rano, każdy chce poczuć komfort i radość nowego dnia, ładując go z ożywieniem w łazience.

Bardzo często ludzie, którzy mają małe wanny w swoim mieszkaniu, biorą je i leżą w nich podczas gry w kasynie https://darmowegry-online.pl/ i uważają, że brak miejsca bardzo wpływa na możliwość zaprojektowania wnętrza w stylu i z niezbędnym komfortem. Ale podniecenie nie jest tutaj właściwe, przy odpowiednim podejściu istnieje wiele możliwości aranżacji nawet najmniejszej przestrzeni i uczynienia jej atrakcyjną i wielofunkcyjną. Warto zauważyć, że projekt małej łazienki jest prawie zawsze o wiele bardziej oryginalny dzięki obecności unikalnych rozwiązań dekoracyjnych i racjonalnie przemyślanej w każdym calu wykorzystanej przestrzeni. Warto pozbyć się wszelkich emocji w tym względzie i zastanowić się, jak zaprojektować wnętrze swojego pokoju sanitarnego.
koteł

Re: Pieniądze?

Post autor: koteł »

koteł pisze:
> Co robić z pieniędzmi? Inwestować czy raczej przeczekac ten okres pandemii
> i zobaczyć co będzie się działo? Macie jakieś przemyślenia??

Sama mam ten dylemat. Zwykle inwestuję w nieruchomości, ale teraz ceny są dramatycznie wysokie - zwrot z inwestycji marny - też jestem w zawieszaniu.
ODPOWIEDZ