Pierścionek na zaręczyny

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Pierścionek na zaręczyny

Post autor: Moris »

Wybranie pierścionka zaręczynowego bez konsultacji z dziewczyną to ciężki kawałek chleba :D Ja zaryzykowałem i się opłaciło. Zamawiałem na stronie Lisiewski Group https://www.sklepjubilerski.com/ . Był duży wybór, wszystko poszło bardzo sprawnie. Jestem zadowolony, dziewczyna też, także bardzo polecam.

bezpieczne logowanie php
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Pierścionek na zaręczyny

Post autor: melka »

Jeśli tutaj https://www.apart.pl się rozejrzycie, to na pewno znajdziecie rozwiązanie, które spełni wasze potrzeby. Jest tam naprawdę wiele pięknych pierścionków dopasowanych do konkretnych potrzeb. Można samemu wybrać ciekawą biżuterię lub też wspólnie z przyszłą małżonką przejrzeć pierścionki i dokonać wyboru.
Śnieżka

Re: Pierścionek na zaręczyny

Post autor: Śnieżka »

Mój brat planuje właśnie zaręczyny. Chce żeby była to niespodzianka. Ten dzień planuje w maju, na rocznicę znajomości. Pierścionek już kupiony. Teraz zastanawia się , gdzie urządzić takie romantyczne wydarzenie. Poleciłam mu https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... zyny-w-spa . Byliśmy tam na naszą rocznicę ślubu i był to niezapomniany pobyt.
Zdzisiek78Ś

Re: Pierścionek na zaręczyny

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Sam właśnie jestem przed takim wydarzeniem. Pierścionek już kupiony. Wybrałem klasyczny model od jubilera https://www.karkosik.pl/787-pierscionki-zlote . Teraz obmyślam plan, jak urządzić ukochanej niespodziankę. Mam nadzieję, że wkrótce otworzą hotele, bo właśnie w takim miejscu chciałbym poprosić ją o rękę.
żaneta

Re: Pierścionek na zaręczyny

Post autor: żaneta »

Pierścionek na zaręczyny jak i każdy inny powinien być dobrze dobrany wielkością. Kiepsko jak będzie zbyt mały lub zbyt duży. Tutaj http://worldofsocial.pl/lifestyle/styl/ ... erscionka/ można znaleźć artykuł o tym, jak pobrać rozmiar pierścionka. Takie informacje naprawdę mogą się przydać.
ODPOWIEDZ