podręczniki szkolne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
reńia

podręczniki szkolne

Post autor: reńia »

Znaleźć w jednym miejscu wszystkie potrzebne podręczniki szkolne nie jest takie proste. Od kiedy znalazłam https://livro.pl/podreczniki-szkolne nie mam problemu z znalezieniem całego kompletu książek do klasy trzeciej dla córki. Polecam każdemu, jest o wiele prościej i szybciej.
Awatar użytkownika
Ruddzia
Posty: 152
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:14

Re: podręczniki szkolne

Post autor: Ruddzia »

No i tak wygląda kolejna wyprawka dla dziecka, tym razem szkolna:) Jest również tu trochę rzeczy do kupienia, również i wiele innych akcesoriów szkolnych. Oczywiście ładny plecak to najważniejszy zakup, najlepiej z zestawie z piórnikiem. My tych szukaliśmy na https://www.51015kids.eu/chlopiec/pleca ... i-piorniki Było tu w czym wybierać.
anieluś

Re: podręczniki szkolne

Post autor: anieluś »

Ja swojemu dziecku zamawiałam podręczniki do szkoły przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Pamiętam że ćwiczenia do religii też dostałam " Kochamy Pana Jezusa. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy II szkoły podstawowej " . Jest to program nauczania religii w klasie 2 szkoły podstawowej który pomaga w doprowadzeniu katechizowanych do odkrycia i zachwycenia się Bożą miłością.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: podręczniki szkolne

Post autor: mayczak »

Najważniejsze też jest to, aby dziecko miało w co, te podręczniki zapakować. Dlatego uważam, że warto zerknąć sobie na propozycję, jaką są plecak hama step by step . Na szczęście w internecie jest mnóstwo ciekawych propozycji, gdybyście chcieli znaleźć co odpowiedniego dla swojego dziecka.
OlaąM123

Re: podręczniki szkolne

Post autor: OlaąM123 »

Ja jak co roku stawiam na Nową Erę, jeszcze się nie zawiodłam na ich podręcznikach szkolnych, bo rzeczywiście są zrobione tak, że nauka na pewno jest przyjemniejsza. Nie dość że są wizualnie fajnie przygotowane to ich treść nie jest przytłaczająca i nawet ja jako rodzic jestem w stanie czasem z czegoś skorzystać
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: podręczniki szkolne

Post autor: Dziewczyna »

A czy ktoś z Was szuka może podręczników do nauki gramatyki języka polskiego przez obcokrajowców? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://startpolish.pl/k/gramatyka-jezy ... krajowcow/. Sądzę, że z takimi podręcznikami nauka będzie szybsza i przyjemniejsza.
ODPOWIEDZ