Podróże a wymiana walut - Waluteo

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Podróże a wymiana walut - Waluteo

Post autor: hacker88 »

Chciałem podzielić się swoim doświadczeniem w wymianie walut w podróży. Nie ma lepszego miejsca i sposobu niż kantor Waluteo. To doskonałe miejsce, bezpieczna wymiana walut wg. zawsze aktualnego kursu. Waluteo to również niski wskaźnik spread - czyli różnica w kursie sprzedaży a zakupu waluty.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Podróże a wymiana walut - Waluteo

Post autor: marvin »

Ja od dawna wymieniam w CENT w Opolu https://www.centkantor-opole.pl i jestem zadowolony z ich cen i obsługi. Z nimi zawsze oszczędzę, bo można tam negocojować ceny. Znajdziecie ich na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Żeromskiego.
Meśo

Re: Podróże a wymiana walut - Waluteo

Post autor: Meśo »

Wszystko zależy na ile i w jakim celu wyjeżdżam za granice. Zazwyczaj codziennie zakupy robię przy użyciu karty Revolut, tylko zawsze trochę gotówki trzeba przy sobie mieć. Zawsze przed wylotem odwiedzam najtańszy kantor w Warszawie i wymieniam trochę kasy. Cieszę się, że kantory stacjonarne również idą do przodu i posiadają swoje strony internetowe z aktualnymi kursami walut. Nie trzeba już jeździć po mieście po punkach konkurencyjnych w celu znalezienia najkorzystniejszego aktualnie kursu.
ODPOWIEDZ