Pomoc dla dzieci

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Pomoc dla dzieci

Post autor: Dorcia »

Zachęcam Was serdecznie, moi Drodzy do wspierania Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Dzieci, które są jej podopiecznymi, wymagają długotrwałych terapii i leków, które są bardzo drogie. Dołączcie do akcji tego stowarzyszenia i zostańcie jej darczyńcami. To nie będzie Was wiele kosztować, a możecie sprawić, że wróci uśmiech na twarze tych maluchów.
Awatar użytkownika
cichy70
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:35

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: cichy70 »

Często czytam opinie w necie o takich rzeczach. Wtedy decyduję się na coś konkretnego.
Tak się właśnie dzieje,kiedy dopuszczasz ludzi zbyt blisko siebie.Zaczynają wierzyć,że cię znają,chociaż guzik o tobie wiedzą.
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 132
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: halynka »

Ja wspieram Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , dlatego, że zajmują się chorymi na nieuleczalne ,albo trudno uleczalne choroby dziećmi. W mojej rodzinie są osoby niepełnosprawne, a nawet jedno umarło na raka. Także bliska mi jest ta tematyka i wspieram ich jak tylko mogę.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: Gatito »

Dzieci tak jak i dorośli potrzebują pomocy w różnym zakresie. Tematyka zdrowia poruszona jest na blogu https://psychoterapys.wordpress.com/ - znajdziecie tam wiele informacji. ;)
Awatar użytkownika
torar_B
Posty: 86
Rejestracja: 06 sie 2019, 19:03

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: torar_B »

Często w rodzinach, w których są chore czy niepełnosprawne dzieci, pomoc potrzebna jest całej rodzinie. Spójrzcie na http://www.gwiazdeczka.eu/, to Fundacja Pomocy Rodzinie, która wspiera i edukuje jak radzić sobie z opieką nad chorym dzieckiem. Warto do nich dołączyć - mają mnóstwo ciepła, które roztaczają na wszystkich potrzebujących!
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: Dzony82 »

Witam,chcialabym nauczyc oszczędzać swojego malucha. Co radzicie? Oczywiscie kiedy tlumaczymy oszczedzanie to olewa to,wydaje mu się to temat dosc odlegly. POmyslalam,ze aby go zachęcić kupie jakąś super skarbonkę. [https://home-you.com/pl/boze-narodzenie ... narodzenie Jaką byscie wybrali? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: Dziewczyna »

A czy wspieracie czasami różnego rodzaju zbiórki charytatywne, na przykład te ze strony https://dotuje.pl? Osobiście uważam, że to świetna sprawa, bo można dzięki takim zbiórkom szybko zebrać kwotę potrzebną na jakiś ważny cel.
ODPOWIEDZ