pomoc dzieciom

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 122
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

pomoc dzieciom

Post autor: bambi »

Słynne przysłowie mówi "szlachetne zdrowie ten tylko się dowie ,,". No właśnie zdrowie doceniamy dopiero wtedy gdy zaczynamy chorować, a jak chorują nasze dzieci to my z nimi. Dlatego super że istnieją fundacje jak Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ której głównym celem jest pomoc dzieciom
Awatar użytkownika
guru123
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2019, 16:56

Re: pomoc dzieciom

Post autor: guru123 »

O, widzę kolejna osoba, która poleca fundację Szlachetny Gest. Także zachęcam wszystkim do pomocy tej Fundacji!! ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 132
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Re: pomoc dzieciom

Post autor: halynka »

Znam tą fundację i nie raz już wpłacaliśmy datek. Warto pomagać, bo dzięki nasze pomocy finansowej to dziecko ma szanse na leczenie i operacje. Ja też mam zaufanie do innej Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ tutaj też co jakiś czas pomagam.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Gatito »

W zasadzie dzieciom pomagać można na wiele różnych sposobów. Jeśli poszukujecie czegoś ciekawego na ten temat, to na https://autyzmowie.wordpress.com/, na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
youlo33
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 14:53

Re: pomoc dzieciom

Post autor: youlo33 »

Jak najbardziej to popieram. Na pewno sam coś od siebie dorzucę.
Podobnie jak nie boję się dziecka z bronią, której nie może unieść, nigdy nie będę się bał umysłu człowieka, który nie myśli.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: pomoc dzieciom

Post autor: nikelodon18 »

Wysokiej jakości pomoc dla dzieci z autyzmem oferują www.tomatis-swidnica.pl . Nasze dziecko, ze względu na swoje zaburzenia, także wymagało tego typu wsparcia. Całe szczęście, z pomocą tamtejszej metody Tomatisa okazało się to w zupełności możliwe. Dziecko mogło także liczyć na pomoc psychologiczną.
Grażyna11

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Grażyna11 »

Pamiętajcie, że są różne zaburzenia u nastolatków. Możecie nawet nie być świadomi, że Wasze dzieci zmagają się z takimi problemami. Warto zawsze wiedzieć, że skuteczną pomoc możecie uzyskać w https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ Weźcie to pod uwagę, bo to bardzo ważne tematy, które mogą się skończyć bardzo źle, jeśli będą zlekceważone.
ODPOWIEDZ