Pomoc specjalisty?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Tatiana-73
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 17:56

Pomoc specjalisty?

Post autor: Tatiana-73 »

Witajcie kochani. Czy korzystaliście kiedykolwiek ze specjalistycznej pomocy takiej jak terapia grupowa Łódź? Planuję wybrać się niedługo na pierwsze spotkanie, ale nie mam pojęcia, czego mogę się tam spodziewać. Myślicie, że się odnajdę? Chętnie skorzystam z rad i wskazówek.
Patuś

Re: Pomoc specjalisty?

Post autor: Patuś »

Mój tata wymagał pomocy specjalistów ale to z powodu uzależnienia. Po śmierci mamy topił smutki w alkoholu i nie chciał pomocy od nikogo z rodziny, dopiero gdy urodziłam córkę coś w nim pękło. Przeszedł terapię indywidualną w ośrodku Forest i jest już wolnym od nałogów człowiekiem.
Grażyna11

Re: Pomoc specjalisty?

Post autor: Grażyna11 »

Jasne, że tak. Akurat dzisiaj to najbardziej racjonalne rozwiązanie, dlatego też koniecznie zwróćcie na nie uwagę. Jeśli chodzi o mnie, to śmiało mogę Wam podpowiedzieć, że sprawdzoną opiekę jesteście w stanie otrzymać w https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ dlatego też jak najbardziej tam zaglądajcie. To może być dla Was dużym ułatwieniem.
oliśkia

Re: Pomoc specjalisty?

Post autor: oliśkia »

A tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/psychiatra mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Można tam wykupić pakiet medyczny do specjalisty. Mają tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Rozejrzyjcie się tam koniecznie i poczytajcie na ten temat.
ODPOWIEDZ