Porada odnośnie dachu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
sumire
Posty: 10
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:29

Porada odnośnie dachu

Post autor: sumire »

Dzień dobry, mam na oku pewną inwestycję, ale żeby jej dokonać, muszę najpierw dobrze przygotować swój budynek do działania. I pozostaje mi do wykonania dach. Nie wiem jeszcze w jakiej wizualizacji, ale już chcę znaleźć kogoś od wiązarów. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
dromader
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:56

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: dromader »

MG Dachy możesz wziąć. To solidna firma, a możesz też przetestować wycenę, bo mają ją darmową. Zostawiam namiar https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ .
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 46
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: cukrowa »

Moim zdaniem dobrze jest zapytać w 2-3 miejscach o wyceny, wtedy będziesz miał całkowity obraz sytuacji i wybierzesz to, co dla Ciebie najlepsze. Osobiście powiem szczerze, że zdecydowaliśmy się na MG Dachy, mimo że dojechać musieli. Koszty dali całkiem w porządku, a do tego super kontakt z nimi jest. Na całkowicie darmową wycenę czekaliśmy 2 dni.
Awatar użytkownika
TomaszRus
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 9:26

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: TomaszRus »

W takim razie powinieneś zwrócić szczególną uwagę na wykonanie pokrycia dachowego i wykorzystanie dobrej jakości materiałów. W naszym przypadku jest to dachówka Rubin 13V która wygląda genialnie. Jednocześnie zapewniają dobre warunki gwarancyjne i ceny, tak jak to jest m.in w przypadku Icopal Braas, a u nas wygrał materiał Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
Fizoń

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: Fizoń »

My natomiast zdecydowaliśmy się postawić na porządną dachówkę ceramiczną od producenta Braas, a dokładnie Turmalin. Osobiście polecam zwrócić uwagę na ich propozycje w zakresie dachówek ceramicznych i cementowych, a do tego również możliwości blachodachówek panelowych jak Decra oraz Qudaro. Koniecznie dajcie znać na co się ostatecznie w zakresie dachu zdecydowaliście!
ODPOWIEDZ