Potykacze reklamowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Potykacze reklamowe

Post autor: kokszka »

Czy Waszym zdaniem warto inwestować w potykacze reklamowe?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Potykacze reklamowe

Post autor: Dziewczyna »

Moim zdaniem jak najbardziej, zwłaszcza, jeśli ma być to reklama na przykład przed jakimś punktem gastronomicznym :) Na takim potykaczy można na przykład przedstawić danie dnia :) My nasze potykacze zamówiliśmy w firmie https://tablice-magnetyczne.com/potykacze-reklamowe za naprawdę niewielkie pieniądze, więc polecamy się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
elza
Posty: 211
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Potykacze reklamowe

Post autor: elza »

No i super. Myślę, że jest to nienachalna, a skuteczna reklama. Ja natomiast chce postawić na ściankę reklamową coś tego typu https://brooklyn.pl/product-details/fotoscianka/ . Uważam, że i taka reklama będzie robić pozytywne wrażenie i przyciągać również uwagę ludzi. Trzeba w końcu próbować wszystkiego.
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Potykacze reklamowe

Post autor: rysia »

Mamy takie czasy, że każda forma reklamy jest dobra byle dać o sobie znać. Dlatego też takie potykacze także są dobre, ale pod warunkiem że zostały one dobrze i fachowo zrobione. W sumie to nawet całkiem fajna forma reklamy i możemy praktycznie postawić ją wszędzie. Sama się zastanawiam nad taką formą reklamy i wstępnie znalazłam tę firmę https://www.retio.pl gdyż cieszy się dość dużym uznaniem i ma spore doświadczenie w takiej reklamie
ODPOWIEDZ