Praca dla młodej mamy?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
karaś

Praca dla młodej mamy?

Post autor: karaś »

Czy mama siedząc w domu z maluszkiem może jakoś sensownie zarobić pieniądze? wiadomo dziecko najważniejsze ale ile można się bawić czy gotować czy sprzątać. Maluch grzeczny to jest opcja pracy na kilka godzin tygodniowo. Tylko jakie to zatrudnienie waszym zdaniem będzie ok?
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Praca dla młodej mamy?

Post autor: piasia »

Idealna praca dla Ciebie to jest bycie konsultantką Avon. Moja siostra ma tak samo - młoda mama i chciała coś sobie dorobić to macierzyńskiego. Zajęła się kosmetykami i naprawdę fajnie sobie radzi. Konto można założyć w sieci, zobacz na https://konsultantka.pl/kontakt/ jak potrzebujesz wsparcia - możesz tam zapytać o wszystko.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Praca dla młodej mamy?

Post autor: mayczak »

No to powiem tak, że jeśli interesowałaby Was praca w centrum logistyki, jako pracownik magazynu to jak najbardziej polecam Wam pracę w firmie https://www.adecco-jobs.com/amazon/pl-p ... ocawskich/ . Jest to praca dla Amazon na bardzo fajnych warunkach, więc wydaje mi się, że warto zerknąć chociażby na warunki. Może Was przekonają.
ośś

Re: Praca dla młodej mamy?

Post autor: ośś »

Młode mamy mają dużo czasu na pracę ale mają ograniczoną mobilność... dlatego potrzebna jest jakaś praca wykonywana w domu - tu jest fajne zestawienie o możliwościach zarobkowych dla młodych mam, ogólnie rodziców https://mobilnezarabianie.pl/praca-w-domu-dla-mam/ - zarabiać można ale najpierw trzeba zorientować się w sposobach

angielskie gazety online
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Praca dla młodej mamy?

Post autor: finky »

karaś pisze: Czy mama siedząc w domu z maluszkiem może jakoś sensownie zarobić pieniądze? wiadomo dziecko najważniejsze ale ile można się bawić czy gotować czy sprzątać. Maluch grzeczny to jest opcja pracy na kilka godzin tygodniowo. Tylko jakie to zatrudnienie waszym zdaniem będzie ok?
Sprawdź różne ogłoszenia o prace w sieci np. https://pokato.pl/praca Czasem można znaleźć ogłoszenia dotyczące pracy w domu, które nie są zbyt wymagające.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Praca dla młodej mamy?

Post autor: Dziewczyna »

A co byście powiedzieli na wyjazd do pracy za granicę? Ja słyszałam, że można w ten sposób sobie nieźle dorobić ;) Widziałam fajne oferty zatrudnienia na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Polecam również i Wam je sobie poprzeglądać, a nuż znajdzie się coś dla Was ;)
Giguś

Re: Praca dla młodej mamy?

Post autor: Giguś »

Ogólnie jest wiele firm które raczej bez większych problemów przyjmują do pracy i uważam, że raczej nie powinno być problemów z ich znalezieniem. Ja na pewno mogę każdemu polecić przeczytanie fajnego artykułu https://www.ksiegarka.pl/praca/wady-i-z ... rcing-plac gdzie ciekawie rozpisano wady i zalety tzw. outsourcingu płac.
ODPOWIEDZ