Praktyczne pomoce dydaktyczne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
damroka
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 11:12

Praktyczne pomoce dydaktyczne

Post autor: damroka »

Hej! Czy ktoś z was słyszał o Pracowni Twórczej Edukacji? Zainteresowała mnie ich oferta pomocy dydaktycznych dla szkół. Korzystaliście z ich materiałów? Jak sądzicie, przydają się przy pracy z dziećmi?
Awatar użytkownika
kamira_72
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 3:22

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

Post autor: kamira_72 »

Współpracuję z Igom już od kilku lat. Firma jest uczciwa i zdecydowanie warta polecenia. W naszym przedszkolu korzystamy z ich materiałów do rysowania i wyklejania, za którymi dzieciaki absolutnie szaleją. To bardzo efektywny sposób na naukę.
szkoła

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

Post autor: szkoła »

Dydaktyka to podstawa. Szczególnie dydaktyka czasopismo, które może Was zainteresuję: https://journals.umcs.pl/en
którą3

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

Post autor: którą3 »

Wybraliśmy nieco inną opcję i wszystko się udało. Z polecenia przyjaciół skontaktowaliśmy się z https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ , gdzie zaoferowali nam świetnego nauczyciela. Co ważne, jest to nie tylko nauczyciel, a tak naprawdę native speaker, ponieważ mieszkał w Walii do 25 lat. Bardzo się cieszymy, że teraz dziecko nauczy się nie tylko gramatyki, ale także wymowy brytyjskiej, którą niewielu może się pochwalić.
wioluś

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

Post autor: wioluś »

Moje dziecko ze wzgledu na udany występ w szkole dostał nagrodę w postaci książki pt " Dziady " Jest to praktyczna pomoc dydaktyczna którą można kupić w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-n ... dy-szkolne . "Dziady" zawierają II, IV i III część. Niesamowita pomoc dla uczniów , zawiera bardzo dokładne streszczenia, opisy postaci.
Bańka

Re: Praktyczne pomoce dydaktyczne

Post autor: Bańka »

Jeśli chcesz mieć pomoce dydaktyczne dla języka angielskiego tym bardziej gramatykę to wejdź np. tu https://speakingo.com/czas-present-perfect-simple/ . Pewnie wiele ludzi ma problemy z czasami w języku angielskim, w mowie a tym bardziej pisowni dlatego to się przyda w nauce. To jest jeden przykłada a tam znajdziecie wiele
ODPOWIEDZ