prawo jazdy ciężarowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Wladyslaw-97
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 6:34

prawo jazdy ciężarowe

Post autor: Wladyslaw-97 »

Witam ;)
Czy ktoś z was robił może prawo jazdy ciężarowe w Ostrołęce? Ja sam zacząłem się nad tym ostatnio zastanawiać i nawet szukałem już ofert kursów. Ale zapytałem was, bo może polecicie mi zaufaną szkołę jazdy? Tak byłoby lepiej, bo w innym przypadku muszę porównywać szkoły, szukać opinii i tak dalej... W każdym razie za pomoc byłbym bardzo wdzięczny!
Tomek

Re: prawo jazdy ciężarowe

Post autor: Tomek »

Znalazłeś bardzo dobrą ofertę z której ja też korzystałem. W szkole nauki jazdy Premium zrobiłem kurs prawa jazdy na kat C ciężarowe a później na kat C+E Ciężarowe z przyczepa. Najlepsza szkoła nauki jazdy w Ostrołęce. Obydwa kursy skończyłem szybko i zdałem egzamin państwowy w Word Ostrołęka za pierwszym podejściem. Bardzo fajna atmosfera podczas szkolenia oraz fajni instruktorzy z profesjonalnym podejściem do kursanta. Sprawne auta szkoleniowe to kolejny atut tej szkoły. Z czystym sumieniem polecam szkolenie w tej firmie. www.jazda.ostroleka.pl
poziomkowa

Re: prawo jazdy ciężarowe

Post autor: poziomkowa »

Prawdę mówiąc, ja sama zastanawiam się nad prawem jazdy, ale na razie klasycznym, czyli kategoria B. Jestem pewna, że u każdego z nas można po prostu coś rozwinąć, żeby był z siebie zadowolony. I ja właśnie myślę o prawie jazdy, ale jednak pod tym względem jeszcze mocno się waham i mam nadzieję, że to mi się odpowiednio sprawdzi. Na razie ta szkoła https://prosto.edu.pl/ w Wawie mnie zainteresowała.
ODPOWIEDZ