Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Domek »

Cześć,
Potrzebuję Wszej pomocy w zakresie księgowości, odkąd rozwijamy firmę mamy coraz więcej spraw księgowych i potrzebujemy pomocy w zakresie wyboru porządnego programu który nam to ułatwi. Trafiłem na Invoice Digitizer i chciałbym zapytać Was czy warto? Naprawdę tak przyśpiesza pracę i niweluje powstawanie błędów?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już o nowoczesnych programach dla firm mowa, to czy ktoś z Was używa może w przedsiębiorstwie nowoczesnego oprogramowania od firmy Hicron? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie https://hicron.com i wydała mi się ona naprawdę bardzo atrakcyjna... a Wy co o niej sądzicie? Czy mieliście wcześniej do czynienia z tą właśnie firmą?
Awatar użytkownika
ArkadiuSz
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:32

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: ArkadiuSz »

Ja jestem jak najbardziej za! Bardzo dobre rozwiązanie, które umożliwi Wam zarządzanie firmą w wygodny i funkcjonalny sposób (jeśli mówimy o dziale księgowym), do tego można liczyć na fachowe wsparcie obsługi klienta i dobre ceny bo ten pakiet standardowy nie jest drogi, a przynosi wiele pozytywnych korzyści oraz mian w szybkości przerzucania faktur do systemu online i to z pewnością co do dokładności.
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Pitros »

Mogę zgodzić się z wypowiedzią poprzednika, ponieważ doskonale wiem jak księgowość może być uciążliwa i męcząca. Dlatego wsparcie w takiej postaci jest świetną alternatywą dla osób, które już nie wyrabiają a ilość dokumentów księgowych stale rośnie. Mam nadzieję, że Wam również sprawnie uda się wprowadzić ten system do swojej firmy i większość problemów pojawiających się przez to tzw. wąskie gardło zniknie.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Pilcia »

Interesujący temat i też chętnie dowiem się więcej na temat takich rozwiązań bo ciężko mieć wszystko pod kontrolą w księgowości i szczególnie problematyczne jest to kiedy jednak coś w tabelkach się nie zgadza i trzeba złożyć zeznanie do urzędu.
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Ollis »

No jest to wygoda i funkcjonalność na którą coraz więcej firm prowadzących dużą księgowość jednak stawia. Nie tylko daje to lepsze możliwości, ale też zapewnia dokładność wyników czego nie da się w aż tak wysokim stopniu zagwarantować jednak przy pracy ręcznej.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 61
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: mrdaisy »

A skoro już o nowoczesnych programach dla firm mowa, to czy ktoś z Was używa może w przedsiębiorstwie nowoczesnego oprogramowania od firmy wFirma? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie https://wfirma.pl/ksiegowosc i wydała mi się ona naprawdę bardzo atrakcyjna... a Wy co o niej sądzicie? Czy mieliście wcześniej do czynienia z tą właśnie firmą? Najbardziej ciekawi mnie 30 dniowy okres próbny, za który nie musimy płacić ani złotówki.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Domek »

W takim razie ogromne dzięki za wszystkie Wasze wskazówki! Chętnie go przetestuję po tak dobrych wypowiedziach i mam nadzieję, że naprawdę sobie w tym zakresie skutecznie poradzi.
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Pitros »

Nie ma za co! Mamy nadzieję, ze uda nam się pomóc i dzięki temu ominiesz poważniejsze problemy w zakresie księgowości, która w wielu firmach stanowi znaczący problem.
Awatar użytkownika
stefcia
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:42

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: stefcia »

Ja dopiero zakładam firmę i ogarniam różne sprawy. jeśli chodzi o księgowość to trafiłam na tę stronę https://uslugiksiegowe.pl/ i tu można sobie wybrać biuro. Także są fajne artykuły do poczytania.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: hacker88 »

Szukając obsługi księgowej warto wybrać kompleksową obsługę taką jaktutaj. To obsługa firm z rożnych sektorów i dowolnej specjalizacji. Zakres usług dobrany jest odpowiednio do potrzeb, biuro załatwi również wszystkie niezbędne formalności co pozwoli skupić się na własnym interesie.
Awatar użytkownika
hopee5656
Posty: 130
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:20

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: hopee5656 »

Czy uważacie, że księgowością lepiej jest zająć się samodzielnie, czy też rozsądniej jest powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie? Natknęłam się ostatnio na oprogramowanie firmy https://wfirma.pl/ksiegowosc które jest stosunkowo tanie i podobno bardzo łatwo korzysta się z tej formy rozliczania, bo jest w pakiecie wsparcie specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Pilcia »

I jaka decyzję podjęliście postawiliście na wspomniany Invoice Digitizer, czy jednak znaleźliście coś zupełnie innego?
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Domek »

Tak, zaczynamy wprowadzać! Do tego niedługo będzie szkolenie z efektywności jego działania, więc zobaczymy jak to pójdzie ale na konkretną ocenę trzeba będzie jednak trochę czasu go posprawdzać :)
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Ollis »

No i super decyzja! Czekamy na kolejne info i z chęcią sprawdzimy Wasze opinie odnośnie poziomu obsługi i też ich funkcjonalności.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Domek »

Jak najbardziej, jak już będziemy pewni to wystawimy dłuższą opinię. Natomiast rzeczywiście jest to dobry wybór, współpraca na początku także w pełni profesjonalna, no zobaczymy!
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 28
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:45

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: pukla123 »

Domek pisze: Jak najbardziej, jak już będziemy pewni to wystawimy dłuższą opinię. Natomiast rzeczywiście jest to dobry wybór, współpraca na początku także w pełni profesjonalna, no zobaczymy!
ja polecam Program do fakturowania ze strony szybkafaktura.pl jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. A w dodatku teraz mozna teraz za darmo testowac.
Awatar użytkownika
jarooq
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2020, 15:20

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: jarooq »

Do tej pory zajmowałem się sam księgowością jednak zabiera to za dużo czasu i nie mogę się skupić na innych, równie ważnych rzeczach w związku z tym chcę skorzystać z oferty biura księgowego https://www.masterbill.com.pl/oferta/ksiegowosc/ oferują profesjonalną obsługę prawną firm. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: kazna »

Zobacz więcej na ten temat wchodząc w tego linka: https://prosperonline.pl/oferta/wniosek-kredytowy/
Awatar użytkownika
lordinos
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:38

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: lordinos »

Generalnie ja zatrudniłem firmę z zewnątrz konkretnie https://www.masterbill.com.pl/ do księgowości głównie dlatego, że sporo klientów z mojej okolicy polecało to biuro księgowe i faktycznie było warto. Zawsze w terminie, profesjonalnie i w dobrych cenach. Oby więcej takich specjalistów na naszym rynku.
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:26

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: barbara34 »

U nas w firmie korzysta się z programu do księgowości eNowa. Dzięki temu rozwiązaniu mamy też lepszą kontrolę nad poszczególnymi działami i większe możliwości w zakresie raportowania. Gdyby ktoś był zainteresowany tematem, to enova szkolenia może wam przeprowadzić grupa Vattax. Więcej informacji znajdziecie tutaj https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkol ... enova-365/.
Mościcki45

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: Mościcki45 »

Obecnie to radzę raczej zapoznać się z zmianami jakie wchodzą w składaniu deklaracji JPK VAT bo kary ze błędne złożenie będą wysokie. Dobry program do faktur z JPK można nawet pobrać za darmo ale ważne aby zweryfikować czy będzie zgodny z nowymi wytycznymi. Dopilnuj tego i uniknij kłopotów z skarbówką.
świt

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Post autor: świt »

Z programem do księgowości online można bez problemu prowadzić i rozliczać swoją firmę bez znajomości przepisów księgowych oraz podatkowych.
ODPOWIEDZ