Przegrzanie komputera co zrobić

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Łukasz Mazur

Przegrzanie komputera co zrobić

Post autor: Łukasz Mazur »

Cześć,

Od pewnego czasu następuje u mnie w biurze przegrzanie komputera co zrobić, aby to urządzenie się nie zepsuło. Posiadam na jego dysku wiele niezbędnych dokumentów do mojej pracy i nie chcę ich stracić. Czytałem na ten temat ciekawy artykuł https://komputerymarkowe.pl/blog/37-komputer-sie-grzeje-co-zrobic, ale nie jestem na tyle obeznany technologicznie, by podjąć się naprawy samodzielnie. Proszę Was o jakiekolwiek wskazówki.
Wrocławiak

Re: Przegrzanie komputera co zrobić

Post autor: Wrocławiak »

Przegrzanie komputera jest często spowodowane nieumiejętnym podkręcaniem procesora. Sprawdź ten artykuł, jak przyspieszyć komputer: https://scrascom.pl/jak-przyspieszyc-komputer-i-laptopa Jeżeli robić to z głową, sprzęt nie powinien się przegrzewać.
Mały Mi

Re: Przegrzanie komputera co zrobić

Post autor: Mały Mi »

Może za bardzo katujesz ten komputer? Sprawdź najnowsze wymagania Windows 10: https://laptopy-poleasingowe.pl/windows-10-wymagania Może trzeba mu dołożyć RAM lub wymienić dysk na SSD?
rokuśx19

Re: Przegrzanie komputera co zrobić

Post autor: rokuśx19 »

Jeżeli jesteś z Olsztyna to zerknij tutaj https://www.olsztyn24.com/news/35477-sl ... -cena.html i dowiedz się więcej na temat sprawdzonego serwisu komputerowego. Czasami warto zaufać profesjonalistom i zamiast oszczędzać kasę to zapłacić raz a porządnie za dobrą naprawę.
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 172
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Przegrzanie komputera co zrobić

Post autor: barylek »

No ja właśnie na stronie http://serwiskomputerowolsztyn.blogspot.com/ bodajże czytałem artykuł na ten temat. Mam nadzieje, ze znajdziesz tu potrzebne porady i wskazówki jak naprawić ten problem.
Ścisk

Re: Przegrzanie komputera co zrobić

Post autor: Ścisk »

Wiesz co, najlepiej poradzić się w tej kwestii specjalisty. Jak u mnie padła płyta główna to pomógł mi https://www.elektronikit.pl/oferta/napr ... t-glownych Solidnie i szybko - ma fach w ręku i ogromną wiedzę na temat komputerów. Na pewno pomoże ci i z twoim problemem.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 291
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Przegrzanie komputera co zrobić

Post autor: kilobajt »

Dlatego moim zdaniem bardzo ważne jest to, abyśmy używali dobrych rozwiązań informatycznych wraz z dobrym sprzętem. Myślę, że ten kto będzie współpracował z https://www.thomas-it.pl/ to na pewno będzie zadowolony z takich rozwiązań informatycznych.
ODPOWIEDZ