reklama

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
miruś

Re: reklama

Post autor: miruś »

Nie znam się na reklamie i nawet nie próbowałem udawać, że coś w tym temacie ogarniam, także tu od początku mam wsparcie agencji http://ongoing.com.pl/ . To spece od marketingu internetowego, którzy nie dość, że poprawili stronę www mojej firmy, to jeszcze popracowali nad pożądanym wizerunkiem marki w oczach odbiorców.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: reklama

Post autor: Dziewczyna »

Moim zdaniem oprócz reklamy w Internecie warto również zainwestować w reklamę zewnętrzną firmę. Całkiem niezłym pomysłem mogą być flagi reklamowe na masztach. Na stronie internetowej https://www.maszty.com.pl/blog/maszt-fl ... wlane.html możecie przeczytać sobie artykuł, z którego dowiecie się, czy na coś takiego potrzebne jest zezwolenie budowlane.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: reklama

Post autor: Oleandro »

Zależy też w jakiej branży oczywiście, w niektórych reklama na FB sprawdza się bardzo dobrze, w innych przypadkach warto pomyśleć i innych rodzajach reklamy internetowej. Dobrą opcją będzie na pewno content marketing, obecnie ten jest bardzo popularny. Jak będziecie chcieli zainwestować w tego typu reklamę, a powinniście, to zajrzyjcie sobie na stronkę https://echomarketing.pl/content-marketing/ Kompleksowo zajmują się tu takimi usługami dla biznesu.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: reklama

Post autor: raptak »

Na dobrą sprawę reklama jest niezwykle ważna i ja jestem zdania, że również bardzo fajnie jest wiedzieć co nieco na jej temat. Właśnie dlatego chciałbym zachęcić do przeczytania materiału https://www.polskibiznes24.pl/tworzenie ... onalistow/ i ja również jestem zdania, że samo tworzenie video powinniśmy zostawić profesjonalistom.
zuzolek

Re: reklama

Post autor: zuzolek »

My coraz częściej myślimy o odzieży firmowej dla naszych pracowników z https://gqb.pl/. Firma nam się rozrasta i wydaje mi się, że wypadałoby mieć jednakową odzież, żeby wyglądać profesjonalnie. Dałabym np. logo firmy, numer telefonu i może adres strony. Co sądzicie?
gołuś

Re: reklama

Post autor: gołuś »

Jeśli chodzi o reklamę to zleciłem to polecanej mi agencji https://marketinggdynia.pl/ . Poznali moją firmę i dopasowali pod nią odpowiednią strategię marketingu internetowego. W ten sposób budowali stopniowo coraz większe zainteresowanie marką. A ja cieszę się z pojawiania się u mnie nowych klientów.
ODPOWIEDZ