reklama

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
gość

reklama

Post autor: gość »

W każdej firmie strona nternetowa to podstawa, jednak reklama w sieci to nie wszystko. Warto zwrócic także uwagę na skuteczkę reklamę lokalną. Napewno taka reklama jest tez skuteczna, ale warto postawic takze na wielkoformatową reklamę https://www.retio.pl/ Ścianka reklamowa to idealna propozycja do postawienia na schodach, czy przed drzwiami firmy. Z pewnoscia przyciaga coraz więcej klientów.
Awatar użytkownika
dorodna
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:16

Re: reklama

Post autor: dorodna »

No właśnie, bez reklamy to teraz żadna firma nie będzie w stanie się utrzymać na rynku. Dlatego należy inwestować w marketing i to najlepiej od samego początku powstania naszej działalności. Na szczęście na rynku jest sporo dobrych agencji z którymi warto jest rozpocząć współpracę. Ja jestem zadowolona z usług http://agencjawomm.pl/ która działa profesjonalnie ale jednocześnie dyskretnie i nie nachalnie.
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: reklama

Post autor: iworka »

Na szczęście ja mam dobrze prowadzoną reklamę, bo kilka miesięcy temu zgłosiłam się do agencji http://marketingszeptany.com.pl/ . Przeanalizowała ona moją działalność, zapoznała się z problemami jakie miałam i przygotowała kampanie. Ja ją zaakceptowałam i stopniowo zaczęli ją realizować.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: reklama

Post autor: Kaja »

To raczej dość oczywiste, że reklama jest dźwignią handlu i stanowi jeden z ważniejszych elementów działalności każdej firmy, niezależnie od tego, w jakiej jest się branży. Oczywiście reklama musi być jeszcze właściwie dopasowana, żeby mogła spełnić swoją rolę.
ODPOWIEDZ