rekuperacja w domu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

rekuperacja w domu

Post autor: kazna »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieję że pomogłem. https://rekuperacja-24.pl/
dominikś45

Re: rekuperacja w domu

Post autor: dominikś45 »

My jesteśmy na etapie budowy domu. Jest tyle nowoczesnych mechanizmów, które ułatwiają energooszczędne ogrzewanie domu. jesteśmy umówieni na rozmowę z nimi https://oemenergy.pl/. Mam nadzieję, że uda się wdrożyć większość rozwiązań.
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: rekuperacja w domu

Post autor: kentka »

U nas się dobrze sprawdza pellet. Wymieniliśmy niedawno kocioł na nowy , a pellet kupujemy od http://maximer.pl
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: rekuperacja w domu

Post autor: franka »

dominikś45 pisze: My jesteśmy na etapie budowy domu. Jest tyle nowoczesnych mechanizmów, które ułatwiają energooszczędne ogrzewanie domu.
To prawda, teraz naprawdę jest masę takich rozwiązań ale moim zdaniem rekuperacja łódź to najlepsza opcja na jaką mogłam się zdecydować. Zdaje egzamin takie rozwiązanie
yńyy

Re: rekuperacja w domu

Post autor: yńyy »

My nawet nie myśleliśmy o czymś innym niż rekuperacja. Wiadomo, że wentylacja mechaniczna pozwala na odzyskiwanie części ciepła z ogrzanego powietrza, co generuje oszczędności, dlatego uznaliśmy, że to bardzo dobry pomysł. Szeroki wybór rekuperatorów jest w sklepie ECO Solutions https://sklep.eco-solutions.pl/wentylacja/rekuperatory , w którym my się zaopatrzyliśmy. Dostępny tam sprzęt jest bardzo dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach, polecam.
płot

Re: rekuperacja w domu

Post autor: płot »

Nie wyobrażam sobie obecnie nie mieć rekuperacji w domu. To bardzo dobre rozwiązanie gwarantujące sprawną wentylację mechaniczną, czyste powietrze w domu i odzyskanie ciepła. U nas montaż rekuperacji i jej dostosowanie do naszego domu, przeprowadziła firma NIKOL z Sobolewa pod Białymstokiem. To jest także producent sprzętu, od którego mamy to urządzenie. Całość przebiegła prawidłowo, rekuperacja działa niezawodnie, dlatego zdecydowanie mogę tę firmę polecić.
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: rekuperacja w domu

Post autor: promise »

Ja już rozmawiałam z firmą https://karino.pl/ i będę miała od nich rekuperator. Jako , że w naszym nowym domu wentylacja musi być, to postawiliśmy na mechaniczną i do niej oczywiście rekuperacja. Dzięki niej będzie możliwy odzysk ciepła, przez co zmniejszymy wysokość rachunków za ogrzewanie
szoł

Re: rekuperacja w domu

Post autor: szoł »

Również postawiliśmy na rekuperację w naszym domu, teraz jest to dość popularne rozwiązanie, wręcz staje się standardem. W rekuperator i potrzebne nam oprzyrządowanie do niego zaopatrzyliśmy się w firmie Hurt Klima https://klimatyzatory.sosnowiec.pl/reku ... -c-53.html z Sosnowca. Tam bez problemu znaleźliśmy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, a ich obsługa pomogła nam jeszcze w wyborze, polecam ich serdecznie.
dzięcioł300

Re: rekuperacja w domu

Post autor: dzięcioł300 »

W nowych domach, które są dobrze ocieplone konieczny jest montaż wentylacji mechanicznej. Projekt oraz montaż rekuperacji warto powierzyć fachowcom. Bardzo dobre systemy rekuperacji wykonuje firma https://www.hojero.pl . Do wykonania systemów wykorzystują dobrej jakości materiały, oferują też rekuperatory znanych producentów. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie co sprawia, że dobierają system rekuperacji dostosowany do konkretnego budynku oraz potrzeb użytkowników.
ODPOWIEDZ