restauracja z klimatem

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Dobromir

restauracja z klimatem

Post autor: Dobromir »

Każdy ma tam jakieś swoje wymagania pod względem restauracji. My także takie wymagania mamy dlatego też udało nam się stworzyć restaurację Little Barrel na Kabatach w Warszawie. Bo my tworzymy to miejsce z pasją i wielkim zaangażowaniem dzięki czemu u nas panuje bardzo miła wręcz rodzinna atmosfera. W dodatku serwujemy dania kuchni tradycyjnej alem w troszkę nowszych aranżacjach. Także każdy znajdzie dla siebie coś smacznego
Awatar użytkownika
tetrus
Posty: 17
Rejestracja: 13 mar 2020, 15:06

Re: restauracja z klimatem

Post autor: tetrus »

Cassino Jest to miejsce w którym to skosztujemy pysznych dań kuchni tradycyjnej polskiej. A większość z nas zostało wychowanych właśnie na takiej kuchni. Poza tym wracanie do smaków z dzieciństwa dla wielu z nas jest bardzo ważne. I to wszystko i wiele więcej znajdziemy w tej restauracji.
Awatar użytkownika
Hector Salamanca
Posty: 52
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:56

Re: restauracja z klimatem

Post autor: Hector Salamanca »

W Warszawie jest restauracja Szkutnia, do której lubimy się wybrać z rodziną. Specjalizują się w kuchni włoskiej, więc jeśli lubicie pizze, makarony i inne tego typu dania to jak najbardziej warto się tam wybrać.
już

Re: restauracja z klimatem

Post autor: już »

Nie wiem co macie na myśli, pisząc o klimacie, ale na pewno warto wybrać się na burgery wrocław rynek do The Winners Pub. Macie tutaj przede wszystkim cudowne dania, które aż ociekają mięsem i serem, ale też i steki, jakich nie ma nigdzie indziej. Ja sama zdecydowanie chciałabym po prostu na coś takiego iść i cieszę się, że mąż mnie zaprosił. Ciekawa jestem samego miejsca, ale i ich smaków.
medicińka

Re: restauracja z klimatem

Post autor: medicińka »

Nie wiem czy znajdziemy takich restauracji wiele ale szukać warto. Bo ja właśnie dzięki temu odkryłam Restauracja U Wienawy w samym sercu Warszawy. Jest to miejsce w którym to skosztujemy pysznych dań kuchni tradycyjnej polskiej. A większość z nas zostało wychowanych właśnie na takiej kuchni. Poza tym wracanie do smaków z dzieciństwa dla wielu z nas jest bardzo ważne. I to wszystko i wiele więcej znajdziemy w tej restauracji.
KamilŚ

Re: restauracja z klimatem

Post autor: KamilŚ »

W mojej cukierni bardzo dobrze sprawdza się https://restoquality.pl/witryna-chlodnicza-cukiernicza
Radosław

Re: restauracja z klimatem

Post autor: Radosław »

KamilŚ pisze: W mojej cukierni bardzo dobrze sprawdza się https://restoquality.pl/witryna-chlodnicza-cukiernicza
Na ten moment nawet kupiliśmy drugą witrynę, gdyż zakupy na wynos mega sie zwiększył.
miruśek

Re: restauracja z klimatem

Post autor: miruśek »

Jak restauracja z klimatem, to polecam sklep https://dominova.com.pl/hokery-barowe z której ostatnio dobrałem do swojego lokalu ciekawe hokery barowe. Duży wybór w dobrych cenach, przekonał mnie do zakupu. Mam u siebie model z regulowaną wysokością i siedziskiem polipropylenu pomalowanego na czerwony, na wysoki połysk. Trochę klasyki, trochę nowoczesności, ale całość pasuje do siebie.
Awatar użytkownika
tetrus
Posty: 17
Rejestracja: 13 mar 2020, 15:06

Re: restauracja z klimatem

Post autor: tetrus »

Jeśli chodzi o odpowiednią atmosferę, to niepowtarzalny klimat ma restauracja Rodzinna we Wrocławiu. Byłem tam na chrzcinach http://www.restauracjarodzinna.pl/chrzciny.html dwa tygodnie temu i ugoszczono mnie tam na najwyższym poziomie. Miałem przyjemność posmakować tam żurek i medaliony, których nigdy tak dobrych nie jadłem. Co istotne, lokal ten jest bardzo przyjazny dla matek z dziećmi i osobom niepełnosprawnym.
męski

Re: restauracja z klimatem

Post autor: męski »

Znajomi polecili mi restauracje Bubbles w Warszawie, bardzo chwalili sobie ich kuchnię oraz duży wybór w alkoholach, są to nie tylko szampany wina czy koktajle. Czy wy również możecie polecić ten lokal? Czy Wy również tam byliście? Chciałbym tam zabrać dziewczynę, myślicie, że będzie jej się tam podobać?
Miśka

Re: restauracja z klimatem

Post autor: Miśka »

Bardzo fajny historyczny klimat ma Restauracja u Wieniawy w Warszawie. Znajduje się przy Placu Piłsudskiego. Jeżeli lubicie polską kuchnię i zastanawiacie się jak dania serwowano sztabowi najznakomitszych polskich oficerów to koniecznie odwiedź to miejsce. Wyborne trunki dodadzą temu miejscu dodatkowego uroku :)
wół

Re: restauracja z klimatem

Post autor: wół »

Jedną z polecanych przeze mnie restauracji na pewno będzie Restauracja Akademia. Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa i możliwość zrelaksowania się w tym pięknie urządzonym miejscu. Polecam wszystkim, zwłaszcza że ceny są tam, jak na Warszawę, niskie. Wydaje mi się, że nie znam lepszego miejsca z naszej stolicy.
ODPOWIEDZ