Rezerwacja stolika w restauracji

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Alusia
Posty: 113
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:40

Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Alusia »

Całkiem niedawno dowiedziałam się o istnieniu aplikacji, która służy do rezerwacji stolika w restauracji: https://zjedz.my/, o której czym prędzej Wam donoszę! Dotąd to zawsze dla mnie był żmudny proces dzwonienia, czekania na połączenie, często z marnym skutkiem, bo okazywało się, że w wybranej restauracji nie ma o tej godzinie wolnych stolików i cały proces trzeba było powtarzać. Czasami kilka razy! Co w efekcie było strasznie deprymujące. Dzięki tej aplikacji od razu widać, na którą godzinę można zarezerwować, jakie stoliki są dostępne, a co najważniejsze- można to zrobić o dowolnej porze dnia i godzinie, nawet, kiedy restauracja jest nieczynna! Dla mnie bomba! Korzystaliście już?
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: bambi »

Ja nie muszę martwić się o jakąkolwiek rezerwację, gdyż chodzę do restauracji Garo Sushi w Warszawie, gdzie miejsce zawsze jest. Wynika to z tego, że nie każdy odważy się posmakować dań z różnych stron świata. Ja byłam tutaj kilka dni temu i muszę powiedzieć że jadłam bardzo smaczne sushi oraz inne dania kuchni japońskiej. A że jestem osobą która lubi poznawać różne inne smaki to z ochotą tam wracam
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: rysia »

W dobrych restauracjach nie zawsze trzeba rezerwować miejsca. Bo w naszej Little Barrel zawsze znajdzie się dla każdego miejsce. Znajdujemy się na Kabatach w Warszawie gdzie zjecie bardzo dobre i smaczne dania kuchni polskiej, która jak każdy doskonale wie, że jest bardzo smaczna i w ogóle. Tylko u nas masz okazję przypomnieć sobie smak kopytek z dzieciństwa, które robiła dla nas babcia. Bo dla nas tradycja jest bardzo ważna i tak też staramy się tworzyć każde danie
Awatar użytkownika
bria.doyle
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2020, 17:57

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: bria.doyle »

W sumie to wystarczy po prostu zadzwonić do danej restauracji i zamówić stolik. Nie potrzeba aplikacji.
Paić

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Paić »

Rezerwacja stolika jest ważna w przypadku większej ilości osób. Ale jak chodzi o kilka to nie sądzę, aby były z tym jakiekolwiek problemy. Bo na przykład w Restauracja U Wienawy w Warszawie zawsze znajdziemy stolik. Chociaż jest to miejsce w którym to połączona została kuchni staropolska z historią Polski. A te dwa połączenia stanowią niesamowitą i niepowtarzalną całość. Poza tym każdy przepada za kuchnią tradycyjną.
Awatar użytkownika
Adi3883
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:58

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Adi3883 »

Przed pandemią często wpadałam tutaj http://www.locomotiva.pl/dobra-restauracja-lublin/ i zawsze mogłam liczyć na pyszne bajgle na śniadanie z ulubionym sosem. Szkoda, że teraz w czasie pandemii muszę poczekać na pyszne i pachnące bułki. Obiady i desery również są tam wyjątkowo smaczne. To moja ulubiona restauracja w Lublinie. Oby jak najszybciej wróciły czasy wizyt w restauracjach.
kaśka3

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: kaśka3 »

Teraz w czasie pandemii to bardzo ciężko o rezerwacje stolika, dlatego restauracja szczecin możesz wesprzeć kupując na wynos. Nie ma za to jakiś dodatkowych kosztów, a my możemy dzięki temu wspomóc wiele miejsc, w których lubiliśmy jadać tuż przed wybuchem pandemii. Osobiście uwielbiałam chodzić do restauracji, ten gwar, te rozmowy z ludźmi, to mi się zawsze podobało.
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 25
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: kenia »

Ja już nie mogę doczekać się, aż zniosą obostrzenia i będę mogła zagościć w mojej ulubionej restauracji rybnej w Krakowie https://fishhousekrk.pl/. Moje ulubione ryby i owoce morza tak bardzo za nimi tęsknię. Jestem dobrej myśli i wierzę, że niedługo wszystko wróci do normy. Oby bo dłużej już się nie da tak żyć. Współczuję gastronomii mają ciężki czas.
tolća

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: tolća »

Znajomi polecili nam restaurację Bubbles w Warszawie, sami ją odwiedzili i są bardzo zadowoleni, w następny weekend się tam wybieramy. Stąd moje pytanie, czy odwiedziliście już restaurację Bubbles, możecie polecić dania, które przypadły Wam do gustu? Macie jakieś sugestie co do menu, co warto zamówić?
Różowa

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Różowa »

Ja ze swojej strony polecam Restaurację u Wieniawy w Warszawie. Jeżeli jesteście wielbicielami naszej rodzimej kuchni polskiej to z pewnością będziecie zadowoleni z dań, które tam są serwowane. Jest to jedno z niewielu miejsc na mapie naszego kraju o tak barwnej historii.
Sławomir

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Sławomir »

Czy macie swoją ulubioną restaurację, którą odwiedzacie regularnie? Osobiście bardzo lubię kuchnię japońską, zwłaszcza jeżeli jest przygotowane przez profesjonalnego Sushi Mastera. Moim ulubionym miejscem jest restauracja https://www.poznan.sushiworld.pl/ , ponieważ mają bardzo dobrej jakości składniki.
SoniaŻ78

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: SoniaŻ78 »

Ja się tak bardzo cieszę, że już można na nowo odwiedzać restaurację i pierwsza restauracją do , której poszłam to restauracja w Kołobrzegu "Domek Kata" http://domekkata.pl/ . Polecam restaurację dla każdego kto lubi smacznie zjeść i jest akurat w Kołobrzegu.
Anuś

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Anuś »

Moją ulubioną restauracją jest Bubbles w Warszawie, oprócz normalnych stolików mają również super ogródek, który przy takiej pogodzie jak teraz jest super rozwiązaniem bo można zjeść i napić się dobrego alkoholu na świeżym powietrzu. Osobiście uwielbiam wieczory bo są już chłodniejsze i fajniejszy klimat jest.
robuś

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: robuś »

Muszę przyznać, że bardzo długi okres czasu poszukiwałem jakościowych dań związanych z kuchnią polską. Mój znajomy polecił mi restaurację Wieniawa i muszę przyznać, że jedzenie było niesamowicie dobre. Jest to fantastyczna restauracja, z której naprawdę warto skorzystać. Przejrzyjcie sobie ichniejsze menu, bo jak dla mnie jest obłędne.
rikuś

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: rikuś »

Wiadomo, że w większości restauracji musimy rezerwować stoliki. Dlatego też przeszukuję w internecie gdzie można bez problemu zjeść w Warszawie. I tak też między innymi znalazłam Restaurację Akademia. Jest to wyjątkowe miejsce, bo tutaj mamy możliwość skosztowania dań regionalnych z odrobiną nowoczesności. Także jak dla mnie lepiej wybrać nie mogliśmy.
jowiłka

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: jowiłka »

jeśli zależy wam na tym by zjeść coś dobrego w Warszawie to bardzo polecam w tym wypadku http://sushikoi.pl/ , miejsce idealne, sushi wyśmienicie dopasowane do siebie, obsługa miła, pomogą wytłumaczą jak trzeba. Według mnie miejsce idealne na pierwsza jak i kolejne randki.

turystyka zakupowa
ODPOWIEDZ