rodzaje szyldów

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
krysiacries
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2020, 10:45

rodzaje szyldów

Post autor: krysiacries »

Dzień doberek!
Mam krótkie pytanko do wszystkich speców od reklamy: jakie rozróżnia się rodzaje szyldów w Waszej branży? Bo mi szyldy zawsze kojarzyły się z wiszącymi tabliczkami. A tymczasem jedna agencja w swoich realizacjach jako szyld prezentuje też jakieś billboardy, plakaty na przystankach autobusowych, napisy z przestrzennych liter... zresztą, zobaczcie sami na http://reklama-efekt.pl/szyldy-i-tablice-reklamowe/ i oceńcie wedle Waszego uznania.
Jaka jest prawidłowa, fachowa, akademicka definicja szyldu?
Awatar użytkownika
Kubabu
Posty: 45
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:44

Re: rodzaje szyldów

Post autor: Kubabu »

Mi się osobiście wydaje, że takie szyldy nie są już efektywne. O wiele lepiej inwestować teraz w reklamę w sieci - http://marketing.media.pl/ Sam od pewnego czasu tak działam i widzę znaczą poprawę. Nie ma co na marnę kasy wydawać - liczy się efekt, co nie?
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: rodzaje szyldów

Post autor: iworka »

Reklama firmy to ważna rzecz, wiele osób z nas nie chce inwestować w firmę jako reklamę, a przyznam, że najlepiej wykonują to fachowcy i daje rezultat. Wiele ciekawych propozycji widziałam ostatnio na http://agencjawomm.pl/ . Mają tam sporo ciekawych ofert i w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
serenada
Posty: 18
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:00

Re: rodzaje szyldów

Post autor: serenada »

Dość wiele ciekawych form reklamy proponujecie, ale mało się mówi o marketingu internetowym, a wydaje mi się że prowadząc działania w sieci można naprawdę fajnie firmę wypromować. Dla przykładu taki marketing pozwala na komunikowanie się internautami, prowadzenie kampanii edukacyjnych czy chociażby neutralizację niepochlebnych opinii http://influencermarketing.com.pl/ .
Awatar użytkownika
carlitos
Posty: 47
Rejestracja: 17 maja 2019, 23:24

Re: rodzaje szyldów

Post autor: carlitos »

Też właśnie na to szczególnie zwróciłam uwage. W tej chwili według mnie reklama online to jest absolutne must have kazdej kampanii. Działania online to to co łączy marke z konsumentem. Dzieki niej, dzieki marketingowi real time o którym mowa tutaj http://realtimemarketing.pl/ brand ma szanse zbudować trwałą relacje ze swoim klientem
Awatar użytkownika
radyjo
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2020, 14:32

Re: rodzaje szyldów

Post autor: radyjo »

wiele miast niestety zabrania powoli na wieszanie szyldów czy bilbordów. Warto zastanowić się nad innymi sposobami promocji i reklamy, moim zdaniem dobrą opcją są takie działania jakie prowadzi ta firma http://psrimm.pl/ , internet jest kopalnią klientów tak naprawdę, a poprzez niektóre narzędzia marketingu internetowego można łatwo do nich dotrzeć.
mamikoń

Re: rodzaje szyldów

Post autor: mamikoń »

LItery czy loga można też wyciąć z plexi. Na pewno ten materiał będzie bardziej trwały niż styrodur. Zobacz na stronę plexi na wymiar, tam możesz zamówić takie litery.
Adrian14

Re: rodzaje szyldów

Post autor: Adrian14 »

Czy wiecie dlaczego warto zdecydować się na reklamę zewnętrzną? Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://weeko.waw.pl/reklama-w-przestrzeni-publicznej/ .
ODPOWIEDZ