rozwód dobry prawnik Gdańsk

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
robuś

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: robuś »

Cześć. Tak jak w temacie, poszukuje jakieś sprawdzonej kancelarii, która mogłaby mi w stanie pomóc podczas mojej sprawy rozwodowej. Nie ukrywam, że jestem roztrzęsiona tą sprawą, więc szukam kogoś, kto byłby dla mnie wsparciem zarówno psychicznym jak i merytorycznym na sali sądowej. Możecie mi kogoś takiego polecić?
kiść

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: kiść »

Nie bardzo wiem kogo mogłabym ci polecić, ponieważ akurat nie mieszkam w Trójmieście, ale myślę że znajdzie się na forum ktoś, to podrzuci Ci namiar na jakiegoś dobrego mecenasa. Ja od siebie powiem tylko tyle, że po rozwodzie też można być szczęśliwym człowiekiem. A nawet trzeba :)
Aguś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Aguś »

Moim zdaniem, najważniejsze jest pozytywne myślenie. Sama przechodziłam przez rozwód, więc wiem jak ciężko może być. Natomiast na ostatniej sprawie rozwodowej, odczułam już naprawdę ogromną siłę i ulgę. W końcu zaczęłam normalnie żyć i uwolniłam się z toksycznego związku
goguś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: goguś »

Dla nikogo rozwód nie jest łatwy. Nawet jeśli oznacza to zakończenie nieudanego związku. Pamiętajcie, mimo wszystko, że życie macie jedno i nie warto marnować go przy boku kogoś, kto was nie docenia. A w sprawach rozwodów polecam zgłaszać się do kancelarii http://www.mindykowski.pl/ ponieważ mecenas Mindykowski to prawdziwy specjalista w tym zakresie. Z jego pomocą żaden rozwód wam nie straszny.
pełka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pełka »

Ja zdecydowanie bardziej pomyślałabym o Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając, co prawda siedzibę mają w Łodzi, ale może warto jednak zastanowić się nad jakąś rozmową przez komunikator? Czasami lepiej poszukać kogoś sprawdzonego i pewnego, ale troszkę dalej. Bo co Ci po niepewnej osobie, ale z Twojego miasta? Nic.
Mirosław H.

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Mirosław H. »

Rozwód to bardzo stresujący moment w życiu. Pomoc ze strony kompetentnego prawnika na pewno bardzo ułatwi przejście przez ten proces. Na stronie internetowej https://bacherkancelaria.pl/ znajdziecie namiary na rzetelną kancelarię prawną, która zajmuje się m.in. prawem rodzinnym.
ODPOWIEDZ