Sex ogłoszenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
sexogloszenia
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2020, 8:59

Sex ogłoszenia

Post autor: sexogloszenia »

sex spotkania - daj się zaskoczyć naszym dziewczynom!
ArekKoł

Re: Sex ogłoszenia

Post autor: ArekKoł »

Zarejestrowałem się i co? to jakaś ściema... nikt mi tam nie odpisuje i chcecie tylko kartę kredytową! Ja polecam zamiast tego sprawdzone sex linie. Tutaj dostajecie Panowie zaspokojenie za niecałe 5zł za minutę bez dodatkowych kosztów i owijania w bawełnę. Szkoda czasu na pisanie z typowymi Julkami z instagrama.
CzarekŁ

Re: Sex ogłoszenia

Post autor: CzarekŁ »

Przyznam się, że czasem wchodzę na takie ogłoszenia, bo szukam dziewczyny do DDlg, taka dosyć ciekawa relacja damsko-męska. Jara mnie to mocno jak sex telefon! :D
Ogłoszenie

Re: Sex ogłoszenia

Post autor: Ogłoszenie »

Też szukałem dziewczyn do sexu najczęściej "na jedną noc" na pewno znacie to. Nie jedn już przez to przechodził i robi to samo co ja :)
Na początku korzystałem z portali randkowych, tam jest nawet spoko ale trzeba się trochę namęczyć żeby kogoś spotkać i zaproś na wspólne śniadanie. Dla urozmaicenia korzystam z gorącej linii z sex telefonem dla prawdziwych mężczyzn :). Musze przyznać że jak raz spróbujesz to potem będziesz chciał więcej :D:D:D
ODPOWIEDZ