social media

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
matylda20
Posty: 82
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:26

social media

Post autor: matylda20 »

Social media to w obecnych czasach największe źródło przekazu jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Dzięki sprawnemu reklamowaniu się na tych platformach możemy wykreować rozpoznawalność swojej marki i dzięki temu kilkakrotnie zwiększyć przychody. Skąd to wiem? Ponieważ jakiś czas temu podjęłam współpracę z taką instytucją jak agencja social media Zielona Góra, dzięki której moja firma zyskała to o czym przed chwilą mówiłem. Jeśli szukacie kogoś takiego to podaje namiary https://gmmedia.pl/ warto zajrzeć.
anakow

Re: social media

Post autor: anakow »

Internet, a przede wszystkim social media to świetne miejsce na promocję marki. Większość z nas, ale również firmy i marki posiadają profile na portalach społecznościowych, bo to bardzo ułatwia bezpośredni kontakt z odbiorcami. Jeżeli szukasz sprawdzonego sposobu na promocję w social mediach to koniecznie zajrzyj na stronę https://kup-komentarze.pl/produkt/widzo ... -facebook/.
Jessica62

Re: social media

Post autor: Jessica62 »

Sama promuje swój sklep w social mediach. Głównie dlatego, że udaje mi się w ten sposób dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Poza tym koszt takiej reklamy jest tani. Bo samo konto i jego prowadzenie nie kosztuje nic. Żeby podbić zasięgi postów i swoich profili kupiłam like i follow na https://www.socialmediabost.pl/jak-kupi ... -facebooku błyskawiczna realizacja , nie mam żadnych zastrzeżeń
ODPOWIEDZ