Spłacam dług przyjacielowi.

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Tom
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:33

Spłacam dług przyjacielowi.

Post autor: Tom »

Od roku chcę spłacić dług przyjacielowi. Nasza przyjaźń jest bardzo silna, ale przyjaciel myśli, że nie oddam mu pieniędzy. Poszedłem nawet do pracy, żeby mu oddać pieniądze. Ale pensja jest niewielka. Jak można zarabiać pieniądze szybciej?
Awatar użytkownika
pastalove
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:44

Re: Spłacam dług przyjacielowi.

Post autor: pastalove »

Mój znajomy nie był taki chętny do spłacenia mi długu.. Dopiero gdy sprawą zajęła się firma PayHelp udało mi się odzyskać należne mi pieniądze. Wszystko sprawnie poszło, gdyby nie fachowa pomoc pewnie do tej pory kasy nie byłoby na koncie.
ginamó

Re: Spłacam dług przyjacielowi.

Post autor: ginamó »

Niestety, ale mój "przyjaciel" pożyczył pieniądze i zniknął. W tym przypadku koniecznością było skorzystanie z usług windykacyjnych. Zgłosiłem się do https://www.inwestinkaso.pl/oferta , dla których zrealizowanie tych usług było proste. Pomogli mi w odzyskaniu długu a gotówka akurat była mi niezmiernie potrzebna. Także radzę przemyśleć ten wybór!
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Spłacam dług przyjacielowi.

Post autor: piasia »

Może spłaty w ratach? Jeśli pożyczka jest w jakiś sposób udokumentowana to możesz trafić do Rejestru Dłużników uchylając się od płacenia. Możesz sprawdzić na https://www.big.pl/baza-wiedzy/przedawn ... o-wiedziec jakie masz szanse na skorzystanie z instytucji przedawnienia długu.
Krzyś25

Re: Spłacam dług przyjacielowi.

Post autor: Krzyś25 »

Jak są potrzebne pieniądze szybko to polecam https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-dla-zadluzonych z tego względu że po pierwsze minimum formalności, potrzebny jest tylko dowód osobisty i numer konta, dwa całość załatwia się online za pośrednictwem tej strony także umowę i nie trzeba tracić czasu na chodzenie po bankach. Ogromna wygoda i wysokie kwoty bez sprawdzania BIK i KRD więc są także dostępne dla osób zadłużonych.
Angielkaś155

Re: Spłacam dług przyjacielowi.

Post autor: Angielkaś155 »

Niedobrze jest pomagać komuś bez jego partycypacji. Według mnie bardzo ważne jest przede wszystkim wspólne rozwiązywania problemu. Powodzenia, mam nadzieję, że razem uda się Wam wyjść z długów. Warto zainteresować się ogłoszeniem upadłości konsumenckiej, to dość skuteczny sposób na wyjście z długów.
ODPOWIEDZ