sprzęt kuchenny

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
gość12

sprzęt kuchenny

Post autor: gość12 »

W przyszłym miesiącu idę na taką domówkę do przyjaciół, którzy kupili sobie mieszkanie. Wiem, że warto przynieść jakiś prezent i najlepiej by to było coś związanego z wyposażeniem domu, jak tu
https://naczynia.olkusz.pl/pl/c/Termofory/570
Macie jakieś pomysły na prezent? Albo może ktoś zna dobre poradniki? Chodzi o blogi jak ten tutaj
https://nietylkopasta.pl/wyposazenie-no ... -sprzetow/
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: sprzęt kuchenny

Post autor: Dziewczyna »

A czy macie w Waszej kuchni ekspres do kawy? Jeśli jeszcze nie, a lubicie pić kawę lub często zapraszacie gości, to polecam zapoznać się z ofertą takich ekspresów marki Melitta na stronie internetowej https://swiatekspresow.pl/melitta. Jak widać wcale nie są one drogie :)
Awatar użytkownika
robertpolerski
Posty: 97
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:31

Re: sprzęt kuchenny

Post autor: robertpolerski »

Żona pisze: A czy macie w Waszej kuchni ekspres do kawy? Jeśli jeszcze nie, a lubicie pić kawę lub często zapraszacie gości, to polecam zapoznać się z ofertą takich ekspresów marki Melitta na stronie internetowej swiatekspresow. Jak widać wcale nie są one drogie :)
Expres do kawy to obowiązkowy sprzęt w każdej kuchni. Kilka miesięcy temu dostałem w prezencie i zacząłem doceniać jak świetne jest to AGD. Wiem że na tej stronie http://maps.google.se/url?q=http://agdchrosciel.pl/ można znaleźć coś w stylu recenzji sprzętów kuchennych, więc może warto sprawdzić przed zakupem.
ODPOWIEDZ