Stacja Kontroli Pojazdów

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
CELCAMP.pl

Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: CELCAMP.pl »

Stacja kontroli pojazdów Poznań oferuje pełny zakres badań technicznych: okresowe badania techniczne przed pierwszą rejestracją, (w tym pojazdów sprowadzonych zza granicy przed pierwszą rejestracją), okresowe badania techniczne, dodatkowe badania techniczne. Poza obowiązkowymi badaniami technicznymi oferujemy możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem. Na ścieżce diagnostycznej sprawdzamy stan zawieszenie auta, sprawność hamulców, amortyzatorów. Przeprowadzamy oględziny silnika sprawdzając w ten sposób jego szczelność. Przypominamy o przeglądzie rejestracyjnym – za zgodą klienta nasz system wyśle SMS z przypomnieniem o przeglądzie rejestracyjnym na 5 dni przed terminem zbliżającego się badania technicznego. Usługa jest bezpłatna. Oferujemy także: Drobne naprawy, takie jak wymiana żarówki, robimy na miejscu. W przypadku większych napraw (naprawy kompleksowe) posiadamy serwis samochodowy CEL, który mieści się na granicy Skórzewa z Dąbrówką. W Dąbrówce oferujemy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, w skład której wchodzą m.in. naprawa układów napędowych, paliwowych, jezdnych, kierowniczych, hamulcowych, wydechowych oraz innych elementów. Naprawy samochodów poprzedzamy szczegółową diagnostyką, korzystając z naszej ścieżki diagnostycznej. Diagnosta, mechanik samochodowy ustala przyczynę usterki, konsultuje koszty naprawy z klientem i dokonuje naprawy lub wymiany wadliwego elementu. Zapraszamy serdecznie: Stacja diagnostyczna OSKP Skórzewo
Awatar użytkownika
tlena
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:11

Re: Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: tlena »

Dobrze wiedzieć, gdybym kiedyś wylądowała w Poznaniu i miała problemy z autem. Póki co zdaję się na mojego mechanika w kwestii napraw. Serwis Ferrari Kraków polecam z czystym sumieniem. Z ich usług korzystam od lat i jestem zadowolona. Mój wóz się nie psuje, a usterki zdarzają się sporadycznie.
cukrowa20

Re: Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: cukrowa20 »

tlena pisze: Dobrze wiedzieć, gdybym kiedyś wylądowała w Poznaniu i miała problemy z autem. Póki co zdaję się na mojego mechanika w kwestii napraw. Serwis Ferrari Kraków polecam z czystym sumieniem. Z ich usług korzystam od lat i jestem zadowolona. Mój wóz się nie psuje, a usterki zdarzają się sporadycznie.
Dobrze jest wiedzieć, gdzie można się skierować w razie problemów. W kwestii automatycznych skrzyń biegów na pewno pomoże Wam firma AutoJózefów autojozefow . Znają się na robocie, a dodatkowo mogą również sprawdzić okoliczne podzespoły do skrzyni. To moim zdaniem dobry wybór.
ODPOWIEDZ