Straż

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
cruz4
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:41

Straż

Post autor: cruz4 »

Potrzebuję dobrej jakości sprzętu strażackiego. Gdzie szukać?
Awatar użytkownika
adrianna.kuhic
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2020, 16:23
Lokalizacja: Głogów

Re: Straż

Post autor: adrianna.kuhic »

W żadnej jednostce pożarnej nie może zabraknąć węży strażackich https://strefa998.pl/28-weze-strazackie używanych do pomp pożarniczych oraz do hydrantów. Mają one zapewniać bezpieczeństwo publiczne oraz ochronę zdrowia i życia, a także mienia, dlatego muszą spełniać określone wymagania, co potwierdza świadectwo dopuszczenia.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Straż

Post autor: markos »

Ode mnie w takim razie sprawdzony namiar - Bogdan Gil, producent węży strażackich. Tu ich strona internetowa https://www.bogdangil.pl/ z Bielska-Białej. Ich węże są robione z wytrzymałych sztucznych włókien takich jak poliamid czy poliester, z których powstaje zewnętrzny oplot, są też odpowiednio elastyczne i odporne na odkształcenia. Ogólnie 100 % solidności i dobre ceny.
eryk87

Re: Straż

Post autor: eryk87 »

Sprzęt strażacki zdecydowanie powinno się zamawiać ze sprawdzonych i pewnych źródeł. Odpowiednie wyposażenie strażaka jest bardzo ważne dla jego bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzania akcji. Ze swojej strony polecam http://supermarketstrazacki.pl, który oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej. W ich asortymencie znajdziesz zarówno ubrania i wyposażenie strażaka, jak i wyposażenie remizy/jednostki. Bardzo dobra jakość, szybka realizacja zamówień.
ODPOWIEDZ