Strona internetowa- kto może mi ją stworzyć?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Bardasś

Strona internetowa- kto może mi ją stworzyć?

Post autor: Bardasś »

Witajcie, zależy mi na założeniu strony internetowej...
Czy lepiej samej założyć stronę????
Czy możecie polecić jakiegoś specjalistę, który mógłby mi stworzyć stronę internetową dla mojej małej firmy?????
Byłabym bardzo wdzięczna za każdą pomoc. ;) ;) ;) ;) ;)
Paweł

Re: Strona internetowa- kto może mi ją stworzyć?

Post autor: Paweł »

Ja długi czas miałem problem z całą stroną komputerową w mojej firmie. Dlatego zdecydowałem się na helpdesk Wrocław. Dzięki temu nie muszę się martwić o usterki sprzętu lub oprogramowania. Wystarczy, że zgłoszę coś takiego i najczęściej w ciągu parunastu minut mam kompleksową pomoc.
Awatar użytkownika
ravka
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:28

Re: Strona internetowa- kto może mi ją stworzyć?

Post autor: ravka »

Teraz założenie strony internetowej nie powinno , w sensie że tych firm jest teraz naprawdę dużo :) Grunt to trafić na taką, która naprawdę się na tym zna i nie odwali fuszery. Ja mogę polecić https://home.pl/tworzenie-stron-internetowych/torun/ dla mnie zrobili naprawdę fajną tą stronkę
Józefa

Re: Strona internetowa- kto może mi ją stworzyć?

Post autor: Józefa »

Uważam że każda strona internetowa jest najlepszą wizytówką i reklamą każdej firmy. Dlatego warto zlecić tworzenie stron internetowych komuś profesjonalnemu i doświadczonemu. Dlatego że ładna, nowoczesna i funkcjonalna strona daje wiele korzyści dociera do wielu osób i zostaje w ich pamięci. Zainwestujcie więc w stronę internetową dla swojej firmy.
ODPOWIEDZ