Suplementy a sport

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
minerwa85
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 23:40

Suplementy a sport

Post autor: minerwa85 »

Witajcie. Przyjmowaliście kiedykolwiek suplementy diety dla aktywnych? Mam oczywiście na myśli same naturalne produkty, bo to je uważam za najbezpieczniejsze dla naszego organizmu, ale i niesamowicie skuteczne. Też odnieśliście o nich tak pozytywne wrażenie?
Małośka

Re: Suplementy a sport

Post autor: Małośka »

Ja na początku zaczęłam dbać o swoją florę jelitową. Ona jest bardzo ważna przy zmianie swojego życia na bardziej aktywne lub przy diecie. Używam suplementy https://mynarum.com/narum-mumio-200mg . Suplement diety Narum+ Mumio służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dorosłych.
magdą93

Re: Suplementy a sport

Post autor: magdą93 »

Ja myślę, że wcale nie trzeba wydawać pieniędzy na suplementy, no, chyba że mamy konkretne niedobory. Ostatnio przeczytałam tekst pt. Orzechy laskowe właściwości i byłam naprawdę zaskoczona, że jest to tak wartościowe pożywienie, zarówno pod względem zawartości witamin, jak i mikroelementów. Generalnie orzechy są bardzo zdrowe, dlatego też staram się jeść je praktycznie codziennie. ;)
ODPOWIEDZ