Szkoła jazdy Warszawa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
miłowit85
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 14:36

Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: miłowit85 »

Witajcie.
Mam w planach zapisać się wkrótce na kurs na prawo jazdy. Problem w tym, że ofert auto szkół jest tak dużo, że trudno jest mi się zdecydować. Chyba najatrakcyjniej wygląda dla mnie oferta lejdis-gentleman-osk.pl. Ktoś z was zdawał tam egzamin? Polecacie?
Awatar użytkownika
Karima1975
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 14:57

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: Karima1975 »

Świetna auto szkoła i świetni instruktorzy. Cierpliwi, z poczuciem humoru i umiejący dotrzeć nawet do najbardziej opornej na wiedzę osoby. W tej szkole można zapisać się na kursy na prawo jazdy różnych kategorii i myślę, że oferta jest zdecydowanie warta wzięcia pod uwagę.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: mayczak »

Łapcie bloga tutaj https://jazdapopijaku.pl/ , bo można znaleźć w tym miejscu taką osobę, jak adwokat jazda po alkoholu, którego ja polecam. Warto dowiedzieć się, co grozi za jazdą pod wpływem alkoholu, bo kary są wysokie. Można jednak jakoś walczyć o zmniejszenie kary, ale nie możecie jeździć po alkoholu - nigdy.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Szkoła jazdy Warszawa

Post autor: Gatito »

Od miasta w którym się zdaje egzamin zależy całkiem sporo. Nie wiem jak w Warszawie, ale ja zdawałem egzamin w Poznaniu i w sumie miasto mogę polecić. Ważne jest tutaj też to, by skorzystać z usług dobrej szkoły jazdy. Ja polecam zajrzeć na https://www.zdajprawko.pl/, bo według mnie są najlepsi.
ODPOWIEDZ