szkoła rodzenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

szkoła rodzenia

Post autor: alen »

Cześć dziewczyny, czy któraś z was może korzystała z miejsca jakim jest szkoła rodzenia? ja jakiś czas temu na stronie http://centrum-mam.pl znalazłam bardzo ciekawą ofertę i zastanawiam się czy by z niej nie skorzystać.
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12

Re: szkoła rodzenia

Post autor: Wall-E »

A jakie są dokładnie koszta?
Awatar użytkownika
TomaszWolowiec
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 13:32

Re: szkoła rodzenia

Post autor: TomaszWolowiec »

a czy w obecnej sytuacji szkoły rodzenia nie są zamknięte ? zastanawiam się nad zapisaniem z żoną
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: szkoła rodzenia

Post autor: Dziewczyna »

Myślę, że warto się do takiej szkoły zapisać, bo na pewno dobrze przygotuje ona każdą przyszłą mamę do porodu ;) Jednak jeszcze wcześniej warto samemu przygotować się do ciąży ;) Najlepiej jak najwięcej sobie na ten temat czytać. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/9-t ... darz-ciazy znajdziecie na przykład bardzo fajny kalendarz ciąży, w którym zawartych jest mnóstwo wartościowych wskazówek :) Polecam ;)
adaśka

Re: szkoła rodzenia

Post autor: adaśka »

też uważam, że to dobry pomysł
Awatar użytkownika
ada06
Posty: 14
Rejestracja: 11 cze 2020, 18:08

Re: szkoła rodzenia

Post autor: ada06 »

Można się wiele dowiedzieć. Dużo lepsza opcja niż czytanie poradników, chociaż do tych też zaglądam. Na jednym z zajęć poruszony był też przez mamy temat bankowania krwi pępowinowej, sama zaczęłam się zastanawiać. Rozmawiałam z mężem, czytaliśmy różne informacje na ten temat. Przekonało nas to do tego, że podpisaliśmy umowę z Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Teraz nawet jest taka oferta, że decydując się na bankowanie otrzymuje się nowoczesny laktator Medela za złotówkę.
ODPOWIEDZ