Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
hopee5656
Posty: 130
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:20

Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: hopee5656 »

Szkolenia? To najważniejsza sprawa, jeśli chodzi o lekarzy medycyny estetycznej. Jest to dział medycyny, w którym co chwilę pojawiają się jakieś nowości i takie szkolenia są potrzebne. Możesz je znaleźć np. w tym miejscu https://maxmedik.pl/442-szkolenia Mają bogatą ofertę różnych szkoleń dla Ciebie i Twoich pracowników.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: malyswiat5 »

Dobra sprawa, szczególnie jeśli ktoś pragnie się rozwijać. Dlatego w Beauty Lux w Warszawie dają taką możliwość! Dzięki nim możesz przejść 160 godz. kurs kosmetyczny, który pozwoli Ci na zostanie licencjonowaną kosmetyczką. To dobra baza do zdobywania dalszych sukcesów i doświadczeń w zawodzie, które są niezwykle potrzebne i ważne.
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: Ela012 »

Oczywiście takie szkolenia są niezywkle ważne jeśli chce się prowadzić renomowany i ceniony gabinet medycyny estetycznej. Trzeba cały czas na bieżąco się szkolić i uczyć nowych technik oraz doskonalić już nabyte umiejętności.
Awatar użytkownika
stefcia
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:42

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: stefcia »

Jeśli zarządzasz zakładem i chcesz się rozwijać to musisz zrobić kurs msproject http://www.imperiumszkoleniowe.pl/project-podstawowy Dzięki niemu poznasz pełne możliwości które pozwolą na zarządzanie zasobami, finansami a także informacją. Szkolenia umożliwią uczestnikom projektów sprawne poruszanie się w tak potężnym narzędziu jak MS Project.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: devlin »

Ja regularnie się szkole, w tej branży to podstawa. trzeba być na biężaco jeśli chce się zapewnić klientom kompleksową ofertę. Ja od dawna już współpracuję z firmą Monduniq. Oni zapewniają nam wsparcie handlowe i szkoleniowe. Poza tym super jakośc sprzetu i kosmetyków też robi swoje, na brak klientów nie możemy narzekać :)
Awatar użytkownika
Norto
Posty: 26
Rejestracja: 20 maja 2019, 17:58

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: Norto »

Fakt, że zespół lekarzy, któremu powierza się swoje zdrowie i wygląd, jest odpowiednio przeszkolony, ma z pewnością niebagatelne znaczenie. Ja osobiście bardzo dużą wagę przywiązywałam do tego, kim są lekarze i czy posiadają odpowiednie kompetencje to wykonywania powierzonych zadań. Na szczęście trafiłam na grono fachowców, którzy mają odpowiednie kompetencje oraz cieszą się dobrymi opiniami wśród pacjentów. Dodam tylko, że korzystałam m.in. z terapii osoczem bogatopłytkowym w Mosinie pod Poznaniem w Klinice Medycyny Estetycznej http://medicalaser.pl/komorki-macierzys ... ortopedia/
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 61
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: mrdaisy »

Ja polecam wam stronkę na której znajdziecie naprawdę wielu świetnych lekarzy (lekarzebezkolejki.pl). Najlepsze jest to, że można się umówić na wizytę online. Polecam wam sprawdzić, bo myślę, że warto. Ja szukałem ostatnio na tej stronie frazy alergolog starogard gdański i powiem wam szczerze, że naprawdę sporo wyszukań no i stronka naprawdę działa, czego nie przypuszczałem :PP
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 47
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: alizacy »

to już wyższa półka, może warto zacząć od szkoleń kosmetycznych? na przykład stylizacja paznokci - u pani Pauliny z Beauty Room w Szczecinie warto pobierać nauki, bo mało który instruktor potrafi tak dobrze przekazywać wiedzę.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już mowa o różnego rodzaju szkoleniach, to czy kojarzycie może taką firmę szkoleniową jak Kar Group? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/ i zrobiła ona na mnie duże wrażenie. Głównie dlatego, że do wyboru jest tam aż kilkadziesiąt różnych szkoleń z najróżniejszych kategorii i branż ;) Jak sądzicie, warto się u nich zapisać na jakiś kurs?
Awatar użytkownika
Irenka1234
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2019, 10:05

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: Irenka1234 »

JA skupiłam swoją uwagę na kursy kosmetyczne Warszawa :) jestem bardzo zadowolona z nich :) wysoko merytorycznie :) robiłam kurs makijażu i masażu :) ale na tym nie poprzestaje :)
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: melka »

A macie jednorazowe rękawiczki? Jeśli nie, to warto sobie tutaj https://amazinglashes.com/pl/p/Rekawicz ... 0-szt./868 zerknąć i się w nie wyposażyć. Jest tam bowiem duży zapas. Można się kompleksowo zaopatrzyć. Teraz warto dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich klientek jeszcze bardziej niż zawsze. Sytuacja jest specyficzna.
Paweł00

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: Paweł00 »

Ciekawym szkoleniem dla medycyny estetycznej są szkolenia prowadzone online. Opanowanie obsługi programów biurowych takich jak pakiet MS Excel, jest niezwykle przydatne w codziennej pracy. Warto zainwestować i poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności. Zajrzyj na kursexcel.pl i znajdź coś dla Siebie.
Jurika

Re: Szkolenia dla gabinetów medycyny estetycznej

Post autor: Jurika »

Interesujące i praktyczne szkolenie z medycyny estetycznej organizuje Ollie https://www.ollie.pl/ Można podnieść swoje kwalifikacje ale wyłącznie jeśli chodzi o lekarzy, dla kosmetyczek niestety nie są one organizowane. Nie mam nic do kosmetyczek, ale wydaje mi się , że medycyna estetyczna, jej zabiegi głównie powinny być wykonywane przez lekarzy, jak choćby skleroterapia.
ODPOWIEDZ