T-shirt można nosić w domu, do pracy i na spacer.

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
koshkać

T-shirt można nosić w domu, do pracy i na spacer.

Post autor: koshkać »

T-shirt można nosić w domu, do pracy i na spacer. Nie możesz obejść się bez koszulki podczas uprawiania sportu. Mężczyźni i kobiety często używają tego elementu garderoby, aby stworzyć stylową podstawę garderoby. Rodzaje oferowanych dzisiaj T-shirtów są klasyfikowane według następujących kryteriów:
długość rękawa (bez rękawów, krótki rękaw, rękaw 3/4, długi rękaw);
dekolt (zaokrąglony, w kształcie litery V, w kształcie litery V z kontrastową wstawką, zapinany na guziki, w kształcie litery U, z kołnierzem);
krój (luźny, prosty, dopasowany, dopasowany);
typ dolny (z nacięciami po bokach, bez nacięć);
rękaw typu (reglan, wszywany, łączony).
ćynko

Re: T-shirt można nosić w domu, do pracy i na spacer.

Post autor: ćynko »

masz prosty artykuł okazał się)) koszulki nie zdarzają się zbyt wiele, mam też różne rodzaje na każdą okazję, a co najważniejsze są w nich łatwe i wygodne, zawsze je tutaj kupuję https://shopsy.pl/t-shirty-meskie jeśli ktoś jest zainteresowany, możesz też zajrzeć.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: T-shirt można nosić w domu, do pracy i na spacer.

Post autor: Kaja »

O ja nie mogę, ktoś normalnie amerykę odkrył, no brawo, nie pozostaje tylko klaskać na stojąco. A to, że temat jest niezwykle odkrywczy i frapujący świadczy ten spam powyżej, bo nikt inny nie zdobył się nawet na to, by cokolwiek napisać. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.
ODPOWIEDZ