Tabletki poronne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
poronniś

Tabletki poronne

Post autor: poronniś »

Poszukuje czegoś takiego jak zestaw tabletek poronnych. Zaszłam w ciążę kilka tygodni temu i nie jestem gotowa na to wyzwanie. Czy ktoś mi pomoże? Znalazłam tę stronę https://tabletki-poronne.com/sklep/zest ... poronnych/ i zastanawiam się nad tym.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Tabletki poronne

Post autor: franka »

W tej sytuacji to chyba sama musisz sobie pomóc ale na przyszłość pamiętaj o tym że są skuteczne środki antykoncepcyjne, ja biorę tabletki od wielu lat i nie zdarzyła mi się wpadka, nawet teraz kiedy zmieniłam zwykłe tabletki na niskodawkowe vines bo okazuje się że są nawet bardziej skuteczne co potwierdzają badania
Kamiśia

Re: Tabletki poronne

Post autor: Kamiśia »

Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych tabletek poronnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę i chętnie się z wami nią podziele, https://girlinneed.pl/gdzie-kupic-tabletki-poronne/. Zamówiłam w piątek w zeszłym tygodniu a dzisiaj przesyłka jest już u mnie. Polecam!
Mikuła

Re: Tabletki poronne

Post autor: Mikuła »

Tabletki poronne czasem zawodzą, bywają po nich skutki uboczne, a nieraz bywa tak, że jest po prostu za późno. W naszym kraju ustawa aborcyjna jest na tyle restrykcyjna, że nie ma gdzie szukać pomocy, ale już w Czechach usunąć ciążę można do 12 tygodnia. 5 kilometrów od Polski jest klinika ginekologiczna Stonava, tam można liczyć na pomoc.
izuniaś@interia.pl

Re: Tabletki poronne

Post autor: izuniaś@interia.pl »

poronniś pisze: Poszukuje czegoś takiego jak zestaw tabletek poronnych. Zaszłam w ciążę kilka tygodni temu i nie jestem gotowa na to wyzwanie. Czy ktoś mi pomoże? Znalazłam tę stronę https://tabletki-poronne.com/sklep/zest ... poronnych/ i zastanawiam się nad tym.
Sama byłam w podobnej sytuacji i nie widziałam wyjścia.. jednak znalazłam forum o klinikach w Czechach i pomogło mi to dokonac wyboru. Zabieg jest dużo lepszy niż tabletki. Zobacz sobie - https://www.kliniki-czechy.pl/ ;)
wedólke

Re: Tabletki poronne

Post autor: wedólke »

Tabletki to najgorsza z możliwych opcji :/ Częste komplikacje i ogromny ból to pewniak. Mało tego, skuteczność nie jest tak duża, jak to reklamują. Warto zadbać o swoje zdrowie i wybrać klinikę aborcyjną, chociażby w Czechach. Podrzucam jedną z klinik, która wykonuje profesjonalne zabiegi od lat i posiada miłą obslugę, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa: https://www.klinika-opava.pl/.
żuśil1209

Re: Tabletki poronne

Post autor: żuśil1209 »

wedólke pisze: Tabletki to najgorsza z możliwych opcji :/ Częste komplikacje i ogromny ból to pewniak. Mało tego, skuteczność nie jest tak duża, jak to reklamują. Warto zadbać o swoje zdrowie i wybrać klinikę aborcyjną, chociażby w Czechach. Podrzucam jedną z klinik, która wykonuje profesjonalne zabiegi od lat i posiada miłą obslugę, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa: https://www.klinika-opava.pl/.
Z tego co wiem, jeszcze ta klinika jest godna polecenia :arrow: http://klinika-aborcyjna-stonava.pl/
żaneta

Re: Tabletki poronne

Post autor: żaneta »

Na szczęście nie musiałam korzystać z pomocy takich klinik bo od lat stosuję hormonalną antykoncepcję i jakoś tabletki vines mnie nie zawiodły. Jak ktoś gumek używa to pewnie różnie z tym bywa i wtedy tylko tabletka po albo taka klinika pozostaje. Ja jednak postawiłam na coś skuteczniejszego i nie żałuję
Pomogę

Re: Tabletki poronne

Post autor: Pomogę »

Sprzedam 12 tabletek Arthrotec Forte. Dokładnie tyle, ile potrzeba do przeprowadzenia zabiegu. W 98% przypadków wystarcza sam Arthrotec Forte, bez wsparcia Mifepristonem, który jest trudniej dostępny w Polsce. Tabletki są oryginalne, zakupione osobiście w aptece.
Kontakt: czarrna@hotmail.com
Iwona

Re: Tabletki poronne

Post autor: Iwona »

Witam posiadam arthrotec forte , możliwa wysyłka, wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty, forma wysyłki zależy od Państwa wyboru . Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, rady to zapraszam do kontaktu przez maila na Kosmetykiorg@gmail.com
Kosmetykiorg@gmail.com
Marcyś

Re: Tabletki poronne

Post autor: Marcyś »

Mikuła pisze: Tabletki poronne czasem zawodzą, bywają po nich skutki uboczne, a nieraz bywa tak, że jest po prostu za późno. W naszym kraju ustawa aborcyjna jest na tyle restrykcyjna, że nie ma gdzie szukać pomocy, ale już w Czechach usunąć ciążę można do 12 tygodnia. 5 kilometrów od Polski jest klinikastonava.cz, tam można liczyć na pomoc.
Z tego co czytałam to równie dobrym i sprawdzonym miejscem jest czeska klinika aborcja.cz, z opinii jakie widziałam to wiele Polek właśnie tam udawało się na zabieg przerwania ciąży i opieka jest tam bardzo dobra.
Gabriella

Re: Tabletki poronne

Post autor: Gabriella »

Ciąża nazywana przez wielu stanem błogosławionym, nie zawsze nim jest. Niestety bywa czasami efektem gwałtu bądź tzw. wpadki a w wyjątkowo trudnych sytuacjach może również stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia matki. W takich wypadkach kobiety stają przed trudnym wyborem jakim jest przyjęcie tabletki wczesnoporonnej. Niestety przez lata narosło wokół niej tak wiele mitów, że dzisiaj trudno oddzielić je od faktów. Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji na temat tabletek poronnych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.
Co to są tabletki poronne i jak działają?
Tabletki poronne to tabletki zawierające substancje blokujące receptory dla progesteronu, który jest odpowiedzialny za podtrzymanie ciąży. Gdy jego praca zostanie zablokowana prowadzi to do wydalenia zarodka z organizmu a w konsekwencji do poronienia. Towarzyszą temu skurcze macicy, ból i krwawienie. Takie poronienie nazywane jest sztucznym poronieniem, bowiem wywoływane jest przez substancje chemiczne a nie naturę.
Kiedy można przyjąć tabletkę poronną?
Tabletkę poronną trzeba przyjąć możliwie jak najszybciej po stosunku, który może prowadzić do zajścia w ciążę. Największą skuteczność w zapobieganiu ciąży w awaryjnych sytuacjach mają tabletki przyjęte w okresie doby po wspomnianym fakcie. W literaturze najczęściej jednak wskazuje się, że terminem granicznym jest 9 tydzień ciąży. To w tym czasie aborcja farmakologiczna (tak nazywane jest działanie, które wywołują tabletki poronne) jest najbardziej skuteczna. Należy pamiętać, że im ciąża jest bardziej zaawansowana, tym pojawia się mniejsze prawdopodobieństwo skuteczności tabletek. Górną granicą przeprowadzenia aborcji farmakologicznej jest 12. tydzień ciąży.
Należy jednak pamiętać, że zastosowanie tabletki poronnej wywoła u kobiety takie same objawy jak poronienie naturalne. Warto więc każdorazowo skontaktować się w tym celu z lekarzem by uniknąć niepożądanych efektów ubocznych.
Jakie są efekty uboczne przyjęcia tabletki poronnej?
Chociaż skutki uboczne po przyjęciu tabletki wczesnoporonnej nie są kwalifikowane jako groźne, należy mieć na uwadze, że organizm każdej kobiety funkcjonuje nieco inaczej, dlatego również reakcja na przyjęcie leku może być różna.
Do najczęściej wskazywanych skutków ubocznych przyjęcia tabletki poronnej zalicza się gorączkę, dreszcze, wymioty i biegunkę, mdłości oraz ból przypominający ten podczas miesiączki. Jeśli po przyjęciu tabletki pojawia się obfite krwawienie należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.
Przeciwskazania do przyjęcia tabletki poronnej
Tabletki te, tak samo jak każdy inny lek mają wskazaną grupę osób, które nie powinny jej przyjmować. Są to między innymi kobiety u których nie potwierdzono ciążę (nie należy brać tabletki jako środka antykoncepcyjnego), kobiety ze stwierdzoną ciążą pozamaciczną, kobiety ze stwierdzoną anemią czy pod wpływem alkoholu. Nie należy również przyjmować tabletki, gdy nie posiadamy bezpośredniego kontaktu do lekarza pierwszego kontaktu, do którego moglibyśmy się zwrócić w przypadku wystąpienia niepożądanych objawów.
O czym należy pamiętać przyjmując tabletkę poronną?
• Pamiętajmy, że przyjęcie tabletki nie daje nam stuprocentowej gwarancji, że ciąża się nie rozwinie. Producenci wskazują na skuteczność na poziomie od 60 do 90 procent.
• Unikajmy stosowania tabletek wczesnoporonnych zbyt często a to ze względu na to, że posiadają one zdecydowanie wyższe stężenie hormonów niż standardowa antykoncepcja. Ma to związek z celem ich działania jakim jest zatrzymanie rozwoju płodu. Należy mieć na uwadze, że zbyt częste stosowanie tych leków może wywołać nieprzewidziane, groźne dla zdrowia konsekwencje.
• Decydując się na zażycie tabletki poronnej skonsultujmy się z lekarzem zwłaszcza w sytuacji, gdy stale przyjmujemy inne leki na przewlekłe schorzenia. Zastosowana tabletka poronna może bowiem wejść z nimi w reakcję.
• Z wykonaniem testu weryfikującego ciążę należy poczekać około 3-4 tygodni od zażycia tabletki. Często zdarza się bowiem, że kobiety wykonujące test z moczu po około 2 tygodniach od przyjęcia leku otrzymują wynik pozytywny, chociaż faktyczny stan jest inny.
Paulina14071992

Re: Tabletki poronne

Post autor: Paulina14071992 »

576094074 tutaj warto. Mimo wielkich wątpliwości naprawdę wielkich bo to już po raz kolejny , zastrzeżeń postanowiłam ze zaryzykuje . Kontakt od początku do samego konca właściwie nawet wczoraj dostałam SMS czy napewno jest wszystko w porzadku . Pani dzwoni , pisze interesuje się . Wszystko wyjaśnia . Cieszę się ze trafiłam na ten kontakt i serdecznie go państwu polecam . Ja się czuje w porzadku jak i w trakcie tak i po . Polecam 576-094-074 gdyby ktoś mi nie wierzył proszę samemu sprawdzić i dzielić się opiniami aby inne panie nie zostały ofiarami oszustów tak jak ja trzy razy . Ta pani była czwarta i warta uwagi
Luiza265

Re: Tabletki poronne

Post autor: Luiza265 »

Informacja dla dziewczyn które interesuje to gdzie mozna zamówić sprawdzony i bezpieczny zestaw poronny. Jeśli jesteś w ciężkiej sytuacji i nie możesz sobie poradzić z niechcianą lub nieplanowaną ciążą pomocy musisz szukać w internecie. Jest bardzo niewielu sprawdzonych dostawców leków poronnych. Ja miałam przyjemność skorzystać z pomocy serwisu oferującego skuteczne tabletki wczesnoporonne bez recepty i jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Tabletki zostaly dostarczone już po kilku dniach a cała kuracja powiodła się więc w 100% , mogę więc polecić ten serwis wszystkim kobietom zmagających się z podobnym problemem.
Marysia

Re: Tabletki poronne

Post autor: Marysia »

Witam serdecznie wszystkie kobiety jeśli potrzebujesz pilnej pomocy, zapraszam do kontaktu marysiaaavv@interia.pl
.........
.... - - - - - - - - - —-----------------------------------------------------------________-------------------------------------------------------------------------------------------------......,,,,,,,,,,,,,,,,,,............,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,.......................................................................................................................................................................................................................
tabletkiporonne.org

Re: Tabletki poronne

Post autor: tabletkiporonne.org »

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tabletki poronne, to dobrze trafiłaś. Zapewniamy szybką dostawę, anonimowe płatności, bezpieczne produkty, wsparcie lekarza i edukacje z zakresu aborcji farmakologicznej. Jesteśmy organizacją, która pomoże Ci usunąć ciążę w bezpieczny sposób, dzięki tabletce poronnej skutecznej w 97% do 9 tygodnia ciąży. Jeśli zadajesz sobie pytanie czy tabletki poronne są bezpieczne? Możemy z całą pewnością Ci odpowiedzieć, że usunięcie ciąży tabletkami wczesnoporonnymi to obecnie najbezpieczniejsza metoda, stosowana codziennie przez miliony kobiet na całym świecie.

https://tabletkiporonne.org/
Mia

Re: Tabletki poronne

Post autor: Mia »

Cześć dziewczyny jeśli potrzebujecie wsparcia napiszcie do tej Pani do.org@poczta.fm
napewno wam pomoże mi pomogła zostałam bardzo wiele razy oszukana nie dajcie się zwieść tym wszystkim ludziom którzy się tu ogłaszają i oferują pomoc to zwykli naciągacze liczą na łatwy zysk naszym kosztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na, szczęście trafiłam dzięki innej dziewczynie na Panią Dorotę i jestem bardzo wdzięczna! Straciłam już moją ostatnia nadzieję że się uda i wiarę w ludzi, ale odzyskałam! Pani Dorotce jeszcze raz dziękuję a Wam oszuści życzę żeby to zło do was wróciło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonin

Re: Tabletki poronne

Post autor: Anonin »

Ma ktoś email lub jakiś kontakt do sprawdzonej osoby która się tym zajmuję. Dziewczyny błagam pomóżcie. Jestem w tym wszystkim sama nie chciałam tej ciąży, i bardzo pilnie potrzebuję kontaktu do kogoś sprawdzonego. A na internecie ciężko trafić na sprawdzone leki ,osoby. Nie chcę zostać oszukana a chyba już jedna strona mnie oszukała, bardzo się tego obawiam a naprawdę zależy mi na czasie. Zrozumcie mnie i pomóżcie, bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!
Ewelina02

Re: Tabletki poronne

Post autor: Ewelina02 »

Hej polecam Ci Panią Grażynę ta Pani mi pomogła w ostatniej chwili już tak długo szukałam tabletek że miałam dosyć i myślałam że się nie uda jeśli chcesz naprawdę wsparcia w tej sytuacji napisz do Pani Grażynki jej email grazynajan90@interia.pl
Jestem już 2dni po całym tym zabiegu jeszcze nie byłam u gina ale myślę że się udało tak czuje :) gdybyś chciała o tym popisać i o swojej sytuacji zostaw swój adres email odezwę się. Ewelina
;) jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjnnnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Zuzia

Re: Tabletki poronne

Post autor: Zuzia »

Jeśli chcesz prawdziwej pomocy to nie pisz do tych wszystkich oszustów którzy ogłaszają się na różnych forach tylko zamów tab ze strony womenonweb oni pomogą na, 100% i, jeszcze nie biorą aż tyle kasy za tab jak ci wszyscy co się ogłaszają dołącz sobie do strony aborcyjny dream team na fb jeśli masz. Tam też sporo się dowiesz. Dziewczyny nie dajcie się tym oszustom ktorzy na was żerują ja sama straciłam 1500zł przez te oszustki. Trzymam kciuki że się uda i wam pozdrawiam
Marta

Re: Tabletki poronne

Post autor: Marta »

Zamówiłam z womenonweb i czekam..... Są w poczcie w Warszawie i nie wysyłają dalej. Czas mi się kończy, więc potwierdzam że wysłali ale trzeba długo czekać. Data to 70-90 EUR, więc uczciwie, kontakt też jest.
Jeśli czas się kończy to nie jest to idealne źródło :(
Załamana jestem, zostanie mi tylko klinika w Czechach a mam na prawdę daleko. Zabezpieczeniem była gumka i i tak wpadka.
Czy poczta może wstrzymać wysyłkę? Tragedia :(
Czy teraz to jak się źle czujemy psychicznie z posiadaniem niechcianej ciszy też nie jest tortura? Masakra :(
Lejla32

Re: Tabletki poronne

Post autor: Lejla32 »

Temat aborcji nadal jest dość kontrowersyjny w naszym kraju. Ale ja nie oceniam. Wiem, że czasami tabletki poronne to jedyne rozsądne rozwiązanie. I sytuacje są różne. Jeśli chodzi o ich zakup to musisz mieć sprawdzone miejsce. Te, o którym piszesz, poleca wiele kobiet więc myślę, że wiedzą co sprzedają i otrzymasz zestaw, który faktycznie pomoże rozwiązać Twój problem. Podpytaj też bezpośrednio u sprzedawcy. Z tego co kiedyś czytałam to zawsze mają jakiegoś specjalistę, który udzieli Ci szczegółowych porad w temacie.
Rivia

Re: Tabletki poronne

Post autor: Rivia »

Zdarza się. Nikt nie powinien Cię oceniać. Tylko musisz się pospieszyć po takie tabletki poronne trzeba wziąć w odpowiednim czasie. Jeśli Twój namiar jest sprawdzony i ktoś już tam kupował tabletki poronne, to Ty też tam kup. Źródło takich specyfików musi być zaufane, bo zdarzają się oszuści, którzy sprzedają fałszywe tabletki poronne. Także kup, weź według przekazanych przez nich wskazówek, a zapewne wszystko zakończy się po Twojej myśli. Powodzenia.
Majeczka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Majeczka »

Powiem tak - jeśli jesteś pewna, że tabletki poronne będą najlepszym rozwiązaniem, to zamawiaj. Im szybciej tym lepiej. Tutaj czas jest bardzo ważny i lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Im później weźmiesz takie tabletki poronna, tym ich skuteczność może być mniejsza. Ale rozważ też inne rozwiązania. Są poradnie różnego rodzaju, gdzie specjaliści pomagają ogarnąć temat. Możesz też spróbować porozmawiać z rodziną, może akurat ktoś pomoże. No tak czy inaczej decyzja jest Twoja więc jeśli już zamawiać tabletki poronne to ze sprawdzonego źródła.
Katarzyna

Re: Tabletki poronne

Post autor: Katarzyna »

Witaj, jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji związanej z niechciana ciąża, zapraszam do mnie Katarzyna.janisz@intmail.pl
W dzisiejszych realiach ciężko uzyskać pomoc w naszym kraju wiele kobiet zmaga się z krytyka skierowana w nie jeśli podejmą taką decyzję. Jestem tutaj aby Cię wesprzec i pomoc w uzyskaniu konkretnej pomocy.
Zapraszam tylko kobiety zainteresowane, które potrzebują pomocy na meile od kobiet przeciwnych takim decyzjom nie będę odpowiadać. Pozdrawiam
Katarzyna
Ilona

Re: Tabletki poronne

Post autor: Ilona »

Z tego co wiem, to tabletki poronne nie są dostępne ot tak, na przykład w aptekach. W ten sposób możesz kupić tylko tabletki tak zwane "dzień po". Ale nie oznacza to, że nie ma w necie osób, które sprzedają takie zestawy. Czy warto? Opinie są różne. Ale ktoś dobrze napisał - to indywidualna decyzja. Pamiętaj tylko, że tabletki poronne muszą być przyjęte zgodnie z harmonogramem i że silnie działają na organizm. No i mogą wywoływać różne skutki uboczne.
Gość

Re: Tabletki poronne

Post autor: Gość »

Witaj, jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji związanej z niechciana ciąża, zapraszam do mnie Katarzyna.janisz@intmail.pl
W dzisiejszych realiach ciężko uzyskać pomoc w naszym kraju wiele kobiet zmaga się z krytyka skierowana w nie jeśli podejmą taką decyzję. Jestem tutaj aby Cię wesprzec i pomoc w uzyskaniu konkretnej pomocy.
Zapraszam tylko kobiety zainteresowane, które potrzebują pomocy na meile od kobiet przeciwnych takim decyzjom nie będę odpowiadać. Pozdrawiam
Katarzyna
Madzialena

Re: Tabletki poronne

Post autor: Madzialena »

Tabletki poronne wzbudzają w naszym kraju kontrowersje. Chociaż szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Każda kobieta ma wolny wybór i powinna sama decydować o tym co chce robić z własnym ciałem. Nie mówię, że bym skorzystała, ale nie jestem fanką zabraniania. Tym bardziej, że dziewczyny nie decydują się na tabletki poronne, a potem gdzieś w niehigienicznych warunkach przeprowadzają aborcję. A to dużo większe ryzyko. Więc jeśli potrzebujesz i taka jest Twoja decyzja - kupuj.
Reggi

Re: Tabletki poronne

Post autor: Reggi »

Masz absolutną rację. Nie wiem kiedy nastały czasy, że obcy ludzie zaczęli zaglądać kobietom w macice. Wiadomo, że dla nikogo tabletki poronne nie są sposobem na antykoncepcję. Sytuacje są różne, czasami związane z wielką tragedią i nie wyobrażam sobie donosić taką ciążę. No ale nic. Trzeba sobie jakoś radzić. Dlatego coraz częściej można spotkać ogłoszenia o sprzedaży takich tabletek. Najważniejsze to poszukać sprzedawcy, który ma produkty faktycznie oryginalne i skuteczne.
Katarzyna

Re: Tabletki poronne

Post autor: Katarzyna »

Witaj, jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji związanej z niechciana ciąża, zapraszam do mnie Katarzyna.janisz@intmail.pl
W dzisiejszych realiach ciężko uzyskać pomoc w naszym kraju wiele kobiet zmaga się z krytyka skierowana w nie jeśli podejmą taką decyzję. Jestem tutaj aby Cię wesprzec i pomoc w uzyskaniu konkretnej pomocy.
Zapraszam tylko kobiety zainteresowane, które potrzebują pomocy na meile od kobiet przeciwnych takim decyzjom nie będę odpowiadać. Pozdrawiam
Katarzyna
Doris36

Re: Tabletki poronne

Post autor: Doris36 »

Hej Kasia. Zgadzam się z Tobą, że kobiety decydujące się na tabletki poronne poddawane są krytyce i ostracyzmowi. Nie wiem jak ja bym się zachowała, to znaczy czy bym wzięła takie tabletki, ale wiem jedno - nie można nikogo oceniać. Ciąże będące wynikiem gwałtu czy innych traumatycznych sytuacji także się zdarzają. I nie dziwi mnie fakt, że któraś kobieta nie chce takiej ciąży donosić. Także tabletki poronne mogą być jakimś wyjściem. Trzeba tylko moim zdaniem dokładnie przemyśleć taką decyzję, bo jest ona nieodwracalna.
Klaudia

Re: Tabletki poronne

Post autor: Klaudia »

Ludzie mają różne opinie o takich specyfikach. Wystarczy poczytać na forach. Przeciwników jest tyle samo co użytkowników. Ja się zgadzam z poprzedniczką. Tabletki poronne powinny być indywidualnym wyborem i decyzją. Czekam na moment, w którym państwo przestanie udawać, że nie ma w temacie problemu i umożliwi tym, którzy chcą, bezproblemowy dostęp do tabletek poronnych. Można co prawda takie środki teraz kupić gdzieś w sieci, ale zdarzają się oszuści i trzeba mocno uważać na to co się kupuje.
Mariola860

Re: Tabletki poronne Sprawdzona na wlasnej skorze

Post autor: Mariola860 »

Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych srodkow wczesnoporonnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę z ktorej skorzystalam, WWW KLINIKAPORONNA PL - z MALEJ LITERY WSZYSTKO. Zamówiłam w poniedzialek a we Wtorek przesyłka byla już u mnie. Polecam z czystym sumieniem kobieta ktore sa w tej sytuacji co ja bylam. Sprawdzone na wlasnej skórze

Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych srodkow wczesnoporonnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę z ktorej skorzystalam, WWW KLINIKAPORONNA PL - z MALEJ LITERY WSZYSTKO. Zamówiłam w poniedzialek a we Wtorek przesyłka byla już u mnie. Polecam z czystym sumieniem kobieta ktore sa w tej sytuacji co ja bylam. Sprawdzone na wlasnej skórze
Justyna27

Re: Tabletki poronne

Post autor: Justyna27 »

O widzisz, taka informacja jak wyżej może być pomocna. Bo tabletki poronne muszą pochodzić z zaufanego źródła. Są różni sprzedawcy, niektórzy wciskają albo niewłaściwe środki, albo w nieodpowiednich proporcjach. Skutki wzięcia takich tabletek mogą być różne i niekoniecznie muszą one zadziała poronnie. Więc jeśli już podjęłaś decyzję to szukaj takiego dostawcy, który da ci to, czego potrzebujesz. No i poczytaj wcześniej na jakie skutki uboczne będziesz narażona - bo to też ważne i nie można tego bagatelizować.
Izzi32

Re: Tabletki poronne

Post autor: Izzi32 »

Tabletki poronne w razie wyjątkowych sytuacji powinny być dostępne od ręki. Ale różnie z tym bywa i w sumie rozumiem, że nie każdy chce się obnosić z taką decyzją. Jak widać można je kupić też w innych miejscach, przy zachowaniu dyskrecji. Najważniejsze to to, by zamawiać u dostawców, którzy sprzedają tabletki poronne w odpowiednim zestawie, który faktycznie spełni swoją rolę. Warto podpytać wśród znajomych albo na forach czy ktoś ma takiego zaufanego sprzedawcę i tam zamawiać.
Marianka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Marianka »

A to na pewno kompletny zestaw? I z odpowiednią datą przydatności? Tabletki poronne to nie żart. Tu trzeba przestrzegać konkretnych reguł jeśli całość ma zadziałać. Wiele kobiet kupuje takie produkty z niezaufanych źródeł i potem różnie się nie kończy. A efekt nie zawsze jest taki, jakiego oczekują. Dlatego jeśli któraś z kobiet podejmuje decyzję o zakupie i zastosowaniu to koniecznie powinna poszukać jak najlepszego źródła, które dostarczy dokładnie to, czego potrzeba.
Bulinka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Bulinka »

Masz rację. Tabletki poronne to nie żart. I tu nie ma miejsca na testy, próby czy pomyłki. Zakup i wzięcie takich tabletek powinny być dokładnie przemyślane i zaplanowane. Bo efekty tabletek poronnych mogą wykluczyć kobietę z codziennych czynności na kilka dni. Myślę, że każdy solidny sprzedawca dostarczy rzetelnych informacji w tym temacie. I pewnie w sieci też można znaleźć coś na ten temat. Ciężko pisać o słuszności czy braku słuszności przyjmowania takich tabletek. To zdecydowanie indywidualna decyzja.
Olinka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Olinka »

Dorota, a możesz napisać coś więcej o tych zestawach? W sumie kiedyś sporo czytałam na temat tabletek poronnych i zazwyczaj trafiałam na jeden zestaw, który składał się ze ścisłej liczby określonych tabletek. Ty piszesz o trzech różnych. Czy działają tak samo? Czy mają takie same możliwe skutki uboczne? Czy różnią się cenami? W sumie takie tabletki poronne to trochę temat tabu i czasami trudno trafić na rzetelne informacje. Więc jeśli wiesz coś więcej na ten temat to daj znać.
Hejzel

Re: Tabletki poronne

Post autor: Hejzel »

Wszystkie informacje o zestawach znajdziesz w sieci. Nie jest trudno znaleźć takie informacje. Co prawda tabletki poronne nie są dostępne dla każdego, na wolnym rynku. Ale jeśli ktoś chce to znajdzie dobrego sprzedawcę, który ma odpowiednie produkty. Nie będę się wypowiadać na temat etyki brania tabletek poronnych, bo to rzecz względna. Każdy ma swoje zdanie na ich temat i samodzielnie podejmuje decyzję brać czy nie brać. Niemniej tabletki poronne są na rynku i kto chce to może korzystać.
Mirabelka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Mirabelka »

Dla mnie tabletki poronne to byłaby raczej ostateczność. Jednak nie oceniam, bo sytuacje są różne. Czasami życie pisze takie scenariusze, że tylko takie tabletki są rozwiązaniem. Grunt to zasięgnąć o nich rzetelnych informacji. Tak, żeby znać wszystkie za i przeciw. I do tego, by kupować je u sprzedawców, którzy faktycznie dostarczają odpowiednie zestawy, o optymalnym składzie i działaniu. Także dziewczyny sprawdzajcie co i od kogo kupujecie. To ważne, bo tylko odpowiedni zestaw pomoże rozwiązać sytuację i da oczekiwanie efekty.
MichalinaA

Re: Tabletki poronne

Post autor: MichalinaA »

Dzień dobry, jeśli jesteś zdecydowana na usunięcie ciąży i chcesz to zrobić bezpiecznie bezpiecznymi środkami oryginalnie zapakowanymi i nie chcesz zostać oszukana to napisz do mnie michalinalebara@op.pl
Posiadam skuteczne środki działające do 12 tygodnia. Szybka wysyłka, lub spotkanie i odbiór osobisty. Pomogę Ci przez to przejść, oraz będę wsparciem dla kobiet, które tego wsparcia nie mają a bardzo potrzebują rozmowy :) jestem tu dla Ciebie!!!!!!!!!!
Kobietyrazem

Re: Tabletki poronne

Post autor: Kobietyrazem »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : kobietyrazem@intmail.pl
Frankowska

Re: Tabletki poronne

Post autor: Frankowska »

Polecam Panią Michalinę jako jedyna pomogła!!! Zostałam oszukana na dużą sumę dałam się wrobić trzy razy straciłam mnóstwo pieniędzy prawie 2 tysiące i przede wszystkim czasu który był tak ważny dla mnie!!! Stresu się tyle najadłam nie spałam po nocach czekając na tabletki nie rozumiem tylko jak kobieta kobiecie może zgotować taki los przecież tutaj liczy się każdy dzień a takie s*ki myślą tylko żeby żerować na nas bezradnych!!! Tyle jest żmiji bez sumienia w internecie! Zgnijcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kobietyrazem

Re: Tabletki poronne

Post autor: Kobietyrazem »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : kobietyrazem@intmail.pl
Denisowa

Re: Tabletki poronne

Post autor: Denisowa »

Dobrze, że są takie organizacje. Nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji znajdzie się kobieta i kiedy taka pomoc jej będzie potrzebna. Wiadomo, tabletki poronne można kupić w sieci bez problemów. Są sprzedawcy, którzy mają je w ofercie. Ale nawet w ich instrukcjach jest napisane, że lepiej mieć towarzystwo podczas ich brania. Bo mogą pojawić się różne skutki uboczne. A nie każdy ma taką zaufaną osobę. Więc wsparcie takiej organizacji może być naprawdę bezcenne.
Olala33

Re: Tabletki poronne

Post autor: Olala33 »

Masz rację. Takie tabletki poronne to bardzo często jedyna rozsądna opcja. Co nie oznacza, że ich zakup jest bezpieczny. Bo niestety wielu sprzedawców chce tylko zarobić. Sprzedają środki, które są przeterminowane, albo takie w niewłaściwych ilościach. I niestety efektu brak, a można sobie jedynie krzywdę zrobić. Także dobrze ludzie piszą - jeśli zakup tabletek poronnych to tylko od sprawdzonego dostawcy, który dostarczy wszystko co trzeba i na czas.
Rebel

Re: Tabletki poronne

Post autor: Rebel »

Tabletki poronne to teraz taki temat na czasie. Nie ma co się dziwić. Zakazy, które są w państwie zmuszają dziewczyny i kobiety do podejmowania kroków, które pewnie byłyby zbędne, gdyby nie obecny stan prawny. Ja myślę, że jeśli wybór jest świadomy i przemyślany, to takie tabletki poronne powinny być po prostu dostępne. Bo jak widać nie ma opcji, żeby ich nie kupić. Są sprzedawcy, są nabywcy więc dlaczego miałoby to wywoływać takie mieszane uczucia.

bejca wenge
Kromka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Kromka »

Masz rację. Ten temat teraz jest na czasie, ale przewija się od kilku lat. Jakoś osoby decyzyjne nie chcą pamiętać o tym, że tabletki poronne to nie wymysł tylko często nagła potrzeba, wywołana poważniejszą sytuacją. Jakoś nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby tabletki poronne stosować jako regularny sposób na antykoncepcję, bo one przecież też obciążają organizm. Dlatego jestem za opcją bezpośredniej dostępności - u lekarza, w aptece. Tak, żeby każda kobieta dostała to czego potrzebuje i kiedy potrzebuje.
Gość

Re: Tabletki poronne

Post autor: Gość »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : kobietyrazem@op.pl
Gość

Re: Tabletki poronne

Post autor: Gość »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : kobietyrazem@op.pl
Feeria

Re: Tabletki poronne

Post autor: Feeria »

To prawda, wiele kobiet, które decydują się na tabletki poronne spotyka się z ogromną krytyką. A przecież nie można generalizować. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie traktuje tego jak zwykłej antykoncepcji. Jest to raczej antykoncepcja awaryjna i tak w mojej ocenie należy to traktować. Ciąża może być wynikiem wielu niepożądanych sytuacji i donoszenie jej niejednokrotnie może wiązać się z wieloma problemami natury medycznej, psychicznej czy ekonomicznej.
Gość

Re: Tabletki poronne

Post autor: Gość »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : kobietyrazem@op.pl
Lejla

Re: Tabletki poronne

Post autor: Lejla »

Dobrze, że są takie organizacje. Serio. Najgorsze jest kiedy kobieta czy dziewczyna zostają same z tym wszystkim. Wiadomo, że tabletki poronne to nie jest coś na co człowiek decyduje się z minuty na minutę. Dobrze jest temat przemyśleć, przedyskutować. A jeśli są organizacje, które pomagają w temacie i na dodatek są w stanie zapewnić wsparcie psychologa, to w ogóle super. Myślę, że tabletki poronne to na tyle indywidualna sprawa, że nie ma o czym dyskutować i oceniać.
Anika

Re: Tabletki poronne

Post autor: Anika »

Ja się z tobą absolutnie zgadzam. Hasło tabletki poronne wywołuje różne reakcje. Tak jakby było to największe zło na świecie. A trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że na przykład wychowywanie dziecka z gwałtu może być dużo większym złem - zarówno dla matki, jak i dla dziecko - niż zastosowanie takich tabletek poronnych w odpowiednim czasie. Nie można generalizować. Każdy ma swój rozum, każdy ma swoje sumienie. Wybór zależy od jednostki i w mojej ocenie dostęp do takich tabletek powinien być łatwiejszy.
Esterka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Esterka »

Ktoś wspomniał, że dostępne są środki antykoncepcyjne i nigdy nie miał wpadki... No cóż, tylko pogratulować. Ale trzeba pamiętać, że nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji. Wpadka, nieplanowana ciąża może zdarzyć się zawsze. No i druga rzecz to to, o czym wspomniała koleżanka wyżej - do poczęcia może dojść nie tylko w momencie planowanego stosunku. Więc jeśli ktoś pyta o tabletki poronne to stawiam, że jest zwyczajnie w trudnej sytuacji i po prostu ich potrzebuje.
Kobietyrazem

Re: Tabletki poronne

Post autor: Kobietyrazem »

Witam serdecznie, jesteśmy organizacją pomagająca wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję, pomoc psychologa w razie potrzeby oraz stały kontakt i wsparcie konsultanta podczas wykonywania kuracji. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży
Zapraszamy do kontaktu : kobietyrazem@op.pl
Młoda18

Re: Tabletki poronne

Post autor: Młoda18 »

Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą żeby wypowiadać się jeśli chodzi o tabletki poronne. Po prostu sama nigdy bym ich nie wzięła. Ale to są moje przekonania. I w sumie nigdy nie mów nigdy. Mają rację dziewczyny, które piszą, że dostęp do nich powinien był łatwiejszy. Lepszą opcją by były tabletki poronne z apteki czy szpitala, które można wziąć pod okiem lekarza specjalisty, niż szukanie takich produktów w różnych, niezweryfikowanych źródłach, które oferują wątpliwe produkty.
Alii

Re: Tabletki poronne

Post autor: Alii »

Dzień dobry. Czy ktoś zamawiał zestaw od kobietyrazem@op.pl. pytam bo się ogłaszają,
A nie zauważyłam żadnej opinii. Większość to oszuści.
Tylko czekają na przelew i cisza :evil: jeśli ktoś zamawiał i może potwierdzić ich wiarygodność to bym była wdzięczna. ..........................................,................................................................................................................................................................................................................................................
Kamila92

Re: Tabletki poronne

Post autor: Kamila92 »

Hej ja zamawiałam od nich fakt faktem że czekałam długo bo miały być po 2dniach a przyszły po 5 ale dotarły, wcześniej już dałam się wrobić dwa razy bo zamówiłam od przypadkowych osób które się ogłaszały na forach i jestem 7 stów w plecy..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Alii

Re: Tabletki poronne

Post autor: Alii »

Dziękuję za odpowiedź. Zaczęłam się martwić, a stres związany z całą sytuacją mnie wykańcza.
Pozdrawiam ;) .........,..........................................,..........................
.........................................,....................................
..............................................................................
............................................................ .................
.............................................................,..................
Lenkaaaaa

Re: Tabletki poronne

Post autor: Lenkaaaaa »

Ja też dostałam od nich zamówienie ale tak jak pisze osoba wyżej czekałam też dłużej na paczke ale dostałam tak jak piszą nie luzem w woreczkach tylko zapakowsje w oryginalnych opakowaniach. Ja już na szczęście mam to za sobą i mam spokój dacie radę dziewczyny nie było tak źle jak to opisują na różnych forach
..................................................................................................................................................................
Ganguś

Re: Tabletki poronne

Post autor: Ganguś »

Tabletki poronne to nie są żarty. Nikt nie zamawia takich preparatów ot tak sobie. Zawsze potrzeba jest pilna. I każdy kto wie coś na ten temat wie również, że takie tabletki poronne trzeba przyjąć jak najszybciej. Więc jeśli trafiamy na oszusta to rzecz jasna cała procedura się przedłuża i w pewnym momencie może być za późno. Nawet w przypadku takich kilkudniowych opóźnień w dostawie może być problem. Dlatego jeśli ktoś podejmuje decyzję o przyjęciu, to środki powinien zamówić niezwłocznie.
Alii

Re: Tabletki poronne

Post autor: Alii »

Kamila92 i Lenkaaaaa Dziękuję :D
Myślałam że jestem sama z tym wszystkim :(
Nie mogę nikomu powiedzieć. W moim otoczeniu taki temat to tak samo jakbym komuś zrobiła coś złego.
Nawet nie mam z kim porozmawiać :( ale chociaż tu na forum dostałam wsparcie że jest nas więcej :D
I spokojnie mogę czekać na przesyłkę.
:) :) ...............................................................
...............................................................,....,...
......................................,...............................
:) :) :) ;)

wieszaki z drewna
Gość

Re: Tabletki poronne

Post autor: Gość »

Alii jeślipitrzebujesz wsparcia o rozmowy dołącz sobie do grupy na Facebooku aborcyjny dream team sama jestem na tej grupie :)
.....................................................................................................................................................................................................................................????????.................................................................................................................................................................... .............................................
..............................................................................................................
Alii

Re: Tabletki poronne

Post autor: Alii »

Ganguś. Tak wiem ile mam czasu i jeśli zamówienie przez kobietyrazem@op.pl jest na 100% prawdziwe to
Po przejściu tylu oszustów i tylu przelewów :evil: Wieżę że dojdzie na czas ;) mam dzieci w tym roczną Córkę
Poprosiłam lekarza o delikatne/łagodne tab. Antykoncepcyjne ,
Ale nie wiedziałam że te tab. Mają tak złą opinię :shock: znalazłam dużo złych opinii :(
Ale i tak dziękuję że istnieje te forum i z całego serca pozdrawiam każda dziewczynę która przeszła to co ja teraz przechodzę. :) I dołączam do grupy na FB. Nawet przez chwilę nie pomyślałam że tam też można znaleźć wsparcie ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Moniare

Re: Tabletki poronne

Post autor: Moniare »

Szczerze Czekam już 11 dzień na tabletki od kobietyrazem dlatego wątpię w to że kiedykolwiek dojdą był cały czas stały kontakt a teraz nie odpisuja na żadna wiadomość tutaj liczy się każdy dzień byłam w stresie dziwne że przed przelewem jest stały kontakt a po już go praktycznie nie ma! Czekam dalej na paczke od nich ale wątpię że się doczekam pisałam też o zwrot kasy bo miałam bardzo mało czasu więc szukałam gdzie indziej i zamówiłam z polecenia od pewnej dziewczyny z forum z fundacji fundacjamta@op.pl i przyszły mi już po 2dniach listem poleconym więc uważajcie dziewczyny bo to aż za długo ja już jestem po wszystkim a od nich paczki dalej nie na a miała wielce tak szybko być

berkut co to jest
Wiktoria

Re: Tabletki poronne

Post autor: Wiktoria »

Superr czyli znowu wtopiłam kasę mam już dość też od nich zamówiłam myślałam że są wiarygodni te kobietyrazem pisali jakby się znali na rzeczy a tu takie coś wykończę się psychicznie chyba czekając tu liczy się każda chwila każdym dniem się steruję i czekam jak głupia chce już to mieć za sobą mam dość w nocy się budzę i spać nie mogę 😪 już tyle czasu straciłam mam go coraz mniej próbuje ostatni raz. Od tej fundacji co podajesz jeśli teraz się nie uda to się załamie :(
Buziaczek

Re: Tabletki poronne

Post autor: Buziaczek »

No właśnie tak to wygląda. Tabletki poronne nie są dostępne w aptekach. Kobiety zamawiają, tracą pieniądze, czas i nerwy. I tylko tyle, bo zamówione tabletki poronne albo nie przychodzą, albo przychodzą z ogromnym opóźnieniem i po prostu nie są już do niczego potrzebne. Sama nie jestem fanką takich rozwiązań, ale nie oceniam, nie neguję. Każdy odpowiada sam za siebie. Trzymam za was kciuki mimo wszystko, bo zdaję sobie sprawę z tego, że każda sytuacja jest indywidualna.
Aliii

Re: Tabletki poronne

Post autor: Aliii »

Zamówiłam z tej nowej fundacji widzę że paczka została nadana bo chciałam InPostem ze śledzeniem paczki. Zobaczymy powinna jutro być. Ale wiecie dziewczyny może zamiast pisać jaka organizacja oszukuje może lepiej napisać np. Imię nazwisko i nr konta oszusta ? Podawać się mogą różnymi nazwami ale nr konta jest pewne i ostrzeże inne kobiety. Bo w przypadku kobietyrazem@op.pl musiałam wpisać imię i nazwisko faceta. Dajcie znać co robimy? Nawet bym utworzyła stronę z takimi info. Bo taką kasę zarabiają na naszej krzywdzie że głowa mała. Trzeba utrzeć im nosa :evil: i zniechęcić inne kobiety bo musimy trzymać się razem :D a nie jakiś pajac kasę zbija i ma w d... Ale mam nadzieję że będzie kiedyś w takiej samej sytuacji i nie zdąży pomóc swojej kobiecie. Karma wraca trzeba tępić takich ludzi i pamiętajcie oni czytają wszystko co piszemy, więc działamy przeciwko nim?
Elżunia

Re: Tabletki poronne

Post autor: Elżunia »

Patrz pozytywnie. Może akurat tabletki poronne dojdą do Ciebie na czas. A jeśli masz jakieś wątpliwości to poszukaj na innych forach namiarów i opinii o sprawdzonych dostawcach. A może ktoś kupił i chce oddać lub odsprzedać? Generalnie tabletki poronne to nie jest łatwy temat i z tego co wiem, to jest wielu oszustów. Ale nie zawsze. Jeśli zdecydowałaś się na ich zakup to podpytaj też o inne opcje. I pamiętaj, że są fundacje, które pomagają kobietom w potrzebie. Też myślę, że bez problemu znajdziesz.
Aliii

Re: Tabletki poronne

Post autor: Aliii »

Paczka nadal nie nadana do wysyłki z mta i już e-mail nie dostępny kolejny przelew przepadł a kasa się kończy. Mam nr do dziewczyny która w pon. ma mi wysłać za pobraniem z możliwością sprawdzenia paczki do 12tyg. Jeśli będą ok od razu napiszę i tak jak szukam czwarty tyg pomocy i ciągle słysząc o fundacjach, a nic nie dociera, tak od razu podzielę się z wami czy to pewne. Sama juz jestem w stresie zaczynam się zadłużać, ale mam nadzieję że to ostanie podejście. Jedno jest pewne widząc fundacje i pomoc po przelewie jest mało wiarygodne.
Pozdrawiam
Zarka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Zarka »

O kurczę, bardzo współczuję Ci, że jesteś w takiej sytuacji. Strata kasy to tylko połowa zmartwienia. Wiadomo, że tu się liczy czas i jeśli tabletki poronne nie dojdą na czas albo jeśli dojdą w niewłaściwych ilościach czy coś takiego, to dopiero będzie problem... Z tego co wiem to są fundacje, które pomagają. Nawet gdzieś tu się ogłaszały. Tak czy inaczej mam nadzieję, że teraz dostaniesz to co konkretnie zamówiłaś. Życzę Ci powodzenia. Daj znać.
Patka

Re: Tabletki poronne

Post autor: Patka »

Dziewczyny prawdziwa pomoc otrzymacie tylko od organizacji womenonweb@onet.pl reszta ludzi którzy się tu ogłaszają a przynajmniej większość to oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!???!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem bo sama kiedyś przerabiałam temat jeśli mi nie wierzycie to sobie poczytajcie o womenonweb są same dobre opinie w internecie a cała reszta która się tu ogłasza to was tylko oskubie na pieniądze i wprowadzi w maliny bo tutaj liczy się czas a jak go nie ma to już jest problem uwierzcie że sama kiedyś byłam w beznadziejnej sytuacji i teraz wpadając przez przypadek na te forum ostrzegam was i życzę powodzenia! /!!
Gość

Re: Tabletki poronne

Post autor: Gość »

Jeszcze dodam do swojego postu wyżej że po stracie 3tyś.w końcu znalazłam uczciwy nr. Tel. I jestem trzeci dzień po zabiegu☺️ już po 5h wszystko się udało bez bólu i jakich kolwiek powikłań. Byłam w szoku że w 10tyg. Tak spokojnie to przeszłam. ..........................
............................ Dodam że trochę zapłaciłam ale miałam pewność że dostanę to co potrzebuje.......
...........................................................................
...........................................................................
...........................................................................
...........................................................................
Aborcyjny team

Re: Tabletki poronne

Post autor: Aborcyjny team »

POMAGAMY wyjść kobietom z sytuacji niechcianej ciąży. Kobiety często zmagają się z krytyką oraz odrzuceniem chcąc podjąć taką decyzję. Gwarantujemy dyskrecję. W sprzedaży posiadamy trzy zestawy : Arthrotec, Cytotec, Mifepristone+Mizoprostol. Zestawy skuteczne nawet do 12 tygodnia ciąży

aborcyjnyteam@op.pl

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Mty

Re: Tabletki poronne

Post autor: Mty »

Dopadł mnie podobny problem i zastanawiałam się jak w Polsce można legalnie usunąć ciążę. W końcu natknęłam się na stronę fundacji https://www.poronne.org/sklep/tabletki- ... nalne-cena Na początku miałam sceptyczne nastawienie do tego typu serwisów gdyż jestem kobietą dość nieufną. Jednak muszę powiedzieć że uzyskałam rzetelną o profesjonalną pomoc w dziedzinie aborcji. Polecam ten serwis wszystkim kobietom będącym w podobnej sytuacji.
szybkaaborcja

Re: Tabletki poronne

Post autor: szybkaaborcja »

tabletki poronne wysyłane za pobraniem
https://szybkaaborcja.pl/forum jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczącego naszego produktu
zapraszamy! dbamy o dyskrecje
Malgorzata

Re: Tabletki poronne

Post autor: Malgorzata »

polecam dziewczyny sklep szybkaaborcja.pl zamawialam stamtad, polecila mi ta strone kolezanka obu nam paczki przyszly szybko i kuracja przebiegla pomyslnie. Mialam troche pytan to pisalam do nich i na wszystko odpowiadali
meghanoPL

Re: Tabletki poronne

Post autor: meghanoPL »

Ja tam się na tym nie znam, więc wolę się nie wypowiadać
---------------------------------------------------------------------------------------------
Sklep z żywnością ekologiczną
ODPOWIEDZ