Tatuaże - warto je robić ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: polena »

Co sądzicie na temat tatuaży ? Macie jakieś ? Za mną chodzi to juz od dawna ale zawsze to odkładałam na pozniej z myslą, ze może mi się odwidzi. No ale się nie odwidziało haha :) i teraz zastanawiam się gdzie w Warszawie mogę się wybrać? Jakie studia polecacie ?
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: atenka »

No to jeśli przez tak długi czas nie rozmyśliłaś się to już się pewnie nie rozmyślisz :) tatuaże są okej, nie mam nic przeciwko :) sama mam już 2 :) oba robione w warszawskim studiu Jah Love Tattoo :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: devlin »

O ja też tak jak koleżanka wyżej polecam to studio na Wilczej. Mega fajni i utalentowani ludzie, cudowny klimat i tatuaże niczym arcydzieła sztuki :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: polena »

Wow dziękuje za konkretny namiar :) A zdradzicie do kogo konkretnie warto się zapisać ?
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: devlin »

A na to pytanie to Ci nie odpowiem bo nie wiem o jakim motywie myslisz :) każda z osób, które pracują tu w ekipie specjalizuje się w czymś innym np Kinga robi kolorowe tatuaże, Michał dobrze się czuje w motywach mocno realistycznych. Wejdz sobie na ich profil na fb i tam obejrzysz fotki ich prac. w ten sposob bedzie latwiej wybrać konkretną osobe :)
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: edran »

Ja osobiście uważam że warto zdecydować się na tatuaż. Trzeba tylko się nad nim dobrze zastanowić i znaleźć odpowiednie studio tatuażu, które go dla nas wykona. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą salonu tatuażu https://www.tatucan.com.pl/ z Gdyni. Tam pracują doświadczeni i utalentowani tautażyści.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: Dorcia »

Jeśli nawet zrobisz i po jakimś czasie Ci się odwidzi to teraz są metody na zlikwidowanie tatuażu. Ja tym się nie martwię. Bardziej rozmyślam nad tym, że jak już się zdecyduję na taka kolorową dziarę to czy ona mi nie wyblaknie. Widziałam u znajomych właśnie takie i okropnie wyglądają. Podobno, aby zachować tatuaż w idealnym stanie to trzeba go pielęgnować tak jak tutaj jest to opisane https://beardman.pl/blog/brodaty-blog/j ... cil-koloru . Sami przeczytajcie.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: markos »

Oczywiście, że warto o ile naprawdę chcecie mieć tatuaż. To musi być przemyślana decyzja a nie jakiś impuls czy decyzja pod wpływem mody. No i trzeba wybrać dobre studio tatuażu. W Warszawie to będzie BLACKSTAR https://www.blackstarstudio.pl/ To studio z duża renomą, traficie tam na profesjonalistów, prawdziwych artystów w swoim fachu. Ja mam kilka tatuaży, dwa mam u nich robione i wiem, że kolejne tatuaże będe robił już tylko u nich.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 67
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:41

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: foxi »

Czy warto je robić ? - to sprawa bardzo subiektywna, choć ostatnio jest na tatuaże rzeczywiście moda... i niektóre są na prawdę piękne.Trzeba także pamiętać ,że o tatuaże należy dbać, oczywiście dbać trzeba także o swoje ciało i skórę. Jeśli już zdecydowaliście się na wykonanie tatuażu pielęgnacja tatuażu powinna być czymś normalnym.Wtedy będziemy cieszyć się pięknym tatuażem przez długie lata.
Awatar użytkownika
kreiger.keely
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2020, 14:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: kreiger.keely »

Każdy ma o tym inne zdanie. Ja posiadam kilka tatuaży i nie znudził mi się żaden z nich.
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 98
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: kacc »

Mnie tam też się nie nudzą :D Ale wiedza, że można sobie usunąć też mnie zachęca do tego by robić kolejny. Jak coś to da się go pozbyć. Co do bólu to jak kilka się zrobi to się już naprawdę za bardzo nie czuje. Potem tylko dobrze pielęgnować żeby się nie paskudziło. Octenisept jest najlepszy, odkaża, ogranicza dostęp bakterii, wirusów. Znacznie szybciej się rana goi jak się go stosuje. Polecany do tatuaży jak najbardziej.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: melville »

W Warszawie najlepiej iść do Art Force na Krochmalnej https://artforce.pl/ To bardzo dobre, renomowane studio. Także jeśli liczycie na profesjonalizm i doskonałe umiejętności tatuatorskie to zdecydowanie jest to dobre miejsce.
Władysława

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: Władysława »

Czy ja wiem czy warto.... jak ktoś zmienny w decyzjach to chyba nie warto. Jak ktoś po 2 latach dalej chce to warto. Ja właśnie się nie zdecydowałam, a oglądałam oferty salon tatuażu w Szczecinie, Starogardzie Gdańskim, Bydgoszczy, byłam nawet za granicą przy okazji wizyty w UK. Mimo, że piękne prace...ja boję się ....bólu!
kamilaż25

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: kamilaż25 »

Hej :)
Według mnie decyzję o zrobieniu tatuażu trzeba naprawdę dobrze przemyśleć. Jeśli zdecydujesz się na zrobienie tatuażu, a po jakimś czasie znudzi Ci się lub będziesz żałować, to polecam usuwanie tatuaży Warszawa w tej Klinice: https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/laser-cutera-enlighten-3/. Sama usuwałam tam jeden tatuaż i jestem bardzo zadowolona z efektu :)
mnińka

Re: Tatuaże - warto je robić ?

Post autor: mnińka »

a ja kojarze to studio jah love tattoo nie z tatuaży ale z piercingu :) jak lubicie w ten sposob modyfikować swoje ciało to szczerze polecam Anię, któr ą znajdzie w tym miejscu właśnie :) jest najlepsza!
ODPOWIEDZ