taxi

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

taxi

Post autor: melville »

jaka taksówka jest najlepsza w Twoim mieście? Wypisujecie :)
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 15
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:04

Re: taxi

Post autor: Krystek »

U mnie w mieście najlepsza jest bezsprzecznie Tele Taxi. Problem zaczyna się gdy masz wyjazd do nieznanego miasta, tak jak ja ostatnio do Elbląga. Na szczęście mam zawsze pod ręką stronę http://zlaptaryfe.pl/taxi/elblag/, gdzie mogę sprawdzić taksówki z danego miasta. Mam tam ceny, usługi i opinie. Łatwo można też przedzwonić do wybranej korporacji. Przydaje się.
Awatar użytkownika
szykoolska
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2020, 10:24

Re: taxi

Post autor: szykoolska »

Ta która posiada aplikację ułatwiającą kontakt i płatność :)
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: taxi

Post autor: marvin »

U mnie w Katowicach najczęściej wybieram Tele-Taxi https://tele-taxikatowice.pl/ Pracują tam spoko kierowcy, punktualni no i cenowo ta korporacja jest konkurencyjna. Trzymam się ich od dawna i nie sądzę, bym coś lepszego znalazł.
Graża

Re: taxi

Post autor: Graża »

Taxi znacznie ułatwia życie i przemieszczanie się po mieście. Wcześniej korzystam z jednej korporacji, która zawsze miała dostępne auto z fotelikiem dla dziecka. Aktualnie korzystam z pierwszej wolnej stojącej na postoju gdyż w torebce zawsze mam ze sobą Smart Kid Belt, które zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy memu dziecku.
Maryś

Re: taxi

Post autor: Maryś »

Jestem z Wawy najchętniej zamawiam opti taxi z aplikacji. To wygodne i tanie przejazdy. Nie śpię na forsie, więc nie chce przepłacać.
Miód

Re: taxi

Post autor: Miód »

malkolm pisze: U mnie w Katowicach najczęściej wybieram Tele-Taxi. Pracują tam spoko kierowcy, punktualni no i cenowo ta korporacja jest konkurencyjna. Trzymam się ich od dawna i nie sądzę, bym coś lepszego znalazł.
W Katowicach można również skorzystać z usług https://zamowtaxi.pl/. Choć czas nie sprzyja podróżom, to wielu z nas nie może sobie pozwolić na pozostanie w domu. Często dzieje się tak, że nie mamy jak dostać się komfortowo z lotniska do domu albo odwrotnie. Nie chcemy nikomu zawracać głowy, więc liczymy na szczęście: "może złapię jakąś taksówkę". Pewnie tak, ale jej cena potrafi zaskoczyć. A ta firma, która oferuje zamówienie taksówki nawet kilka dni wcześniej.
Kamiński

Re: taxi

Post autor: Kamiński »

Warto zerknąć również tutaj - http://taniataxi.com/ Ta strona to porównywarka taxówek. Wystarczy wybrać dane miasto i wyświetli się tabela z cenami, numerami telefonów itd. Nie trzeba będzie dodatkowo szukać, wszystko co najważniejsze jest u nich na stronie.
sariń

Re: taxi

Post autor: sariń »

Myślę, że czasami trzeba trochę poszukać dobrej taksówki. Ja korzystałam z usług kilku korporacji i teraz już mam jedną, sprawdzoną, godną polecenia. Jest to Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/oferta/ z Krakowa. Oni mają fajną ofertę, atrakcyjne ceny. Przejazdy z nimi są szybkie, ale całkowicie bezpieczne. Są uczciwi, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
loleś

Re: taxi

Post autor: loleś »

Ja znam Tele-Taxi z Katowic i mogę wam powiedzieć, że rzeczywiście jest to bardzo dobra firma taksówkarska, ja osobiście często korzystam z ich usług i bardzo sobie ich chwalę. Są zawsze na czas a ceny mają nie wzięte z sufitu. I zgadzam się, trochę się takiej porządnej taksówki naszukałem.
ODPOWIEDZ