Technologia bardzo się zmienia

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Tekość.

Technologia bardzo się zmienia

Post autor: Tekość. »

Świat nie stoi w miejscu. Technologie informacyjne, era komputerów i sztucznej inteligencji zmieniają teraz otaczające je środowisko, zmieniając ludzkość. To właśnie pojawieniu się Internetu, ogólnoświatowej sieci zawdzięczamy fakt, że nasze życie stało się znacznie łatwiejsze, prędkość przekazu informacji stała się taka, o której wcześniej nawet nie marzyliśmy. Mówią, że w Internecie jest wiele niesamowitych rzeczy. Na przykład możesz tam grać w różne gry. W końcu jest ich teraz też sporo. W jakie gry grasz?
Kieżam

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: Kieżam »

Technologia zawsze się zmienia. Przecież postęp cywilizacji ludzkiej nie stoi w miejscu. Dlatego możemy się tylko cieszyć z tego i korzystać z darów cywilizacji. Na przykład używam ich codziennie. Najpierw używam ich w biurze, w którym pracuję. A potem wracam do domu i używam ich równ, kiedy gram w jakąś grę. Czasami gram od razu w pracy.
mąż

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: mąż »

Przede wszystkim warto nadmienić, że nowe technologie już na dobre rozgościły się w naszym życiu. Mnie interesowała jednak z technologii, która już jakiś czas jest wykorzystywana a tym samym znana. Skanowanie 3D ze zdjęć to to na czym na dany moment mi bardzo zależało. Na szczęscie można znaleźć firmę na rynku, która na co dzień zajmuje się takimi tematami :) .
małta

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: małta »

Moim zdaniem technologia rfid świetnie się sprawdza, jeżeli chcesz zaoszczędzić sporo czasu, bo system jest naprawdę szybki. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły to sprawdź sobie ten link: https://www.optidata.pl/technologia/rfid/ . Moim zdaniem warto im zaufać, ponieważ zajmują się sprzedażą własnego oprogramowania czy jakościowych urządzeń oraz technologii.
mkoPŻ

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: mkoPŻ »

Tak, tak, technologia mocno zagościła w naszym życiu codziennym i biznesowym. Idzie też szybko do przodu i nie można stać w miejscu - trzeba się ciągle uczyć. Ale jest tez coś w zamian - łatwiejsza praca, wygodniejsze życie - co o tym sadzicie?? Lubicie gadżety technologiczne?
gabryśka

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: gabryśka »

A co powiecie na https://www.senetic.pl/veritas/backup_e ... y_edition/ ? Moim zdaniem firma w swojej ofercie posiada najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Ich programy są nowoczesne, więc jeśli szukacie programu do tworzenia kopii zapasowych jak i odzyskiwania danych to według mnie warto tutaj postawić na zakup.
Zośka34

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: Zośka34 »

No tak, prawda jest taka ,że świat idzie do przodu i to co jeszcze 5 czy 10 lat temu było czymś super nowym, czym wszyscy się zachwycali dzisiaj już jest historią. Tak stało się na przykład z nowoczesną jeszcze kilka lat temu siecią 4G .Dzisiaj kroczyła nowa już generacja 5G, której możliwości są na prawdę imponujące. Na tym blogu - http://nowinkitechniczne.pl/ , dowiesz się o wielu nowinkach ze świata techniki w tym właśnie otrzymasz odpowiedź na pytanie czym jest sieć 5G i jakie są jej możliwości.
Janek82

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: Janek82 »

To prawda technologia cały czas idzie do przodu pamiętam Swój pierwszy telefon Nokia 3310, który dziś już można śmiało określać mianem zabytku. Nie wspominam już o tym jak rozrastają się sieci internetowe bądź komórkowe, gdyby ktoś 10 lat temu nam powiedział o technologii LTE, która już zresztą nie jest najnowsza, większość z nas by nie chciała w to wierzyć, a tym bardziej nikt nie uwierzyłby w rozbudowany technologie 5G i jej niebywałą niezawodność i wydajność. Jak widzimy świat idzie do przodu, czy to dobrze? Myślę że czas pokaże ;)
_______________________________________
[ur=https://tueuropa.pl/]https://tueuropa.pl[/url]
loguś

Re: Technologia bardzo się zmienia

Post autor: loguś »

mkoPŻ pisze: Tak, tak, technologia mocno zagościła w naszym życiu codziennym i biznesowym. Idzie też szybko do przodu i nie można stać w miejscu - trzeba się ciągle uczyć. Ale jest tez coś w zamian - łatwiejsza praca, wygodniejsze życie - co o tym sadzicie?? Lubicie gadżety technologiczne?
To prawda. Telefony kiedyś były mniejsze od dłoni i niedotykowe, a dziś się w niej już nie mieszczą. Jakaś masakra totalna. No, a skoro o tym mowa, to moim zdaniem warto pomyśleć również i o tym, że na szczęście niektórą technologię możemy odkupić używaną. Mam na myśli na przykład coś takiego jak używane iphony .
ODPOWIEDZ