Tłumaczenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 272
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Tłumaczenia

Post autor: katkas »

Jeśli chodzi o tłumaczenia, to mogę z czystym sumieniem polecić internetowe biuro tłumaczeńdogadamycie.pl . Moje dokumenty jeszcze nigdy nie były tak pięknie przetłumaczone. A musze przyznać, że nie było to najprostsze zadanie.
Awatar użytkownika
CieKawy
Posty: 127
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Tłumaczenia

Post autor: CieKawy »

Biur jest bardzo dużo i myślę, że najlepiej wybierać takie biuro, które specjalizuje się w tłumaczeniu z konkretnego języka. Wtedy ma się pewność, że tłumaczenie wykonane jest na 100% prawidłowo. Jeśli interesuje Was tłumacz przysięgły języka rosyjskiego kraków to zerknijcie na ofertę biura Tłumaczalnia. Tu możecie zamówić przekłady dowolnych dokumentów z języka rosyjskiego. Biuro znajduje sie na ul. Mogilskiej niedaleko Konsulatu Ukrainy.
Awatar użytkownika
kamillos
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:23

Re: Tłumaczenia

Post autor: kamillos »

Takich biur jest na pęczki... A co ci tłumaczli? Bo to też duża różnica
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 61
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Tłumaczenia

Post autor: mrdaisy »

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego biura tłumaczeń, to od siebie mogę wam polecić taką stronę : https://tlumaczenia-gk.pl/techniczne Znajdziecie tam tłumaczenia prac naukowych, medycznych czy dokumentów technicznych. Dajcie znać, czy znacie tę firmę i czy kiedykolwiek korzystaliście z tych usług. Według mnie, są warci polecenia.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 91
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Tłumaczenia

Post autor: anula »

Jest wiele takich miejsc, ja polecam Ci bardzo dobre biuro tłumaczeń jakim jest tłumacz w Opolu Jest tutaj wielu tłumaczy specjalizujacych sie w róznych językach, co czyni z tego miejsca bardzo uniwersalnym biurem. Dzieki pomocy tych tłumaczy nie będziesz mieć żadnych problemów z kontrahentami zagranicznymi. Warto będzie sie zainteresować ich oferta ponieważ jest bardzo jasna i klarowna.
Awatar użytkownika
Leftaa
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:59

Re: Tłumaczenia

Post autor: Leftaa »

Prowadząc różne biznesy i nie tylko, wiele firm współpracuje z firmami z zagranicy. Dlatego też warto zapewnić sobie Tłumaczenia Chiński by móc poprowadzić też takie rozmowy. Nie jest to język, który każdy zna i lepiej jest sie o to zatroszczyć.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:09

Re: Tłumaczenia

Post autor: Tomasz332 »

Jeśli chcesz skorzystać z usługi tłumaczeń dogadamycie.pl jest bardzo dobrą stroną. Jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia różnych dokumentów prawniczych lub innych nawet po ulotki na chemii. Polecam ja sama korzystałam z jego usługi.
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Tłumaczenia

Post autor: melka »

A to biuro tłumaczeń https://tlumaczenia.lodz.pl już sprawdzaliście? Poczytajcie sobie koniecznie o zakresie oferowanych usług. Oprócz tłumaczeń pisemnych proponuje swoim klientom również tłumaczenia ustne. Jest to w dzisiejszych czasach niezwykle przydatne rozwiązanie, gdyż sprawdza się na przykład podczas ceremonii ślubnych, jeśli zamierzamy wziąć ślub z osobą, która nie włada językiem polskim czy też we wszystkich sprawach załatwianych u notariusza z obcokrajowcem.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Tłumaczenia

Post autor: mayczak »

Biuro Akademia ma bardzo dobre opinie. Ich tłumaczenia są zawsze dokładne i na czas. Na stronie: https://biuroakademia.pl/tlumaczenia/niemiecki/ jest dostępna oferta dotycząca tłumaczeń w języku niemieckim i po wycenie możesz zorientować się, że nawet ceny są tutaj atrakcyjne :)
Awatar użytkownika
Adi3883
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:58

Re: Tłumaczenia

Post autor: Adi3883 »

Bardzo dobrze układa mi się współpraca z tłumaczem języka niemieckiego w Warszawie. Pani Małgorzata z biura www.mawil.pl przygotowuje mi tłumaczenia ważnych dokumentów firmowych. Zawsze realizuje zamówienia sprawnie i fachowo.
Awatar użytkownika
Kolla
Posty: 40
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: Tłumaczenia

Post autor: Kolla »

Tłumacz języka hiszpańskiego godny polecenia jest w miejscu https://tlumacz.katowice.pl/. Kilkakrotnie korzystałam z usług. Tłumaczenia zawsze rzetelnie i profesjonalnie przygotowane. Termin realizacji krótki. Miła współpraca.
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:59

Re: Tłumaczenia

Post autor: kamilaskal »

Cześć poszukiwany jest tłumacz języka tureckiego . Trzeba w którkim czasie przetłumaczyć trochę tekstu. Najważniejsza jest dla mnie dokładność i sumienność pracy. Fajnie by było gdybym znalazł kogoś sprawdzonego właśnie z polecenia, albo jakies dobre biuro tłumaczeń.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Tłumaczenia

Post autor: kozi44 »

Aktualnie potrzebna mi jest pilnie taka usługa jak tłumacz dokumentów pdf. Skoro już wypowiadacie się w tym temacie, to może ktoś z was zna jakieś dobre i sprawdzone biuro tłumaczeń, które mogłoby dla mnie takie tłumaczenie wykonać? Jeśłi tak, będę wam bardzo wdzięczny za podanie na nie namiarów
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Tłumaczenia

Post autor: hannas »

Ja uważam, że jeśli o tłumaczenia chodzi to najlepiej skorzystać z biura tłumaczeń. Dokumenty to poważna sprawa, więc nie ma co powierzać tłumaczenia jakiejś niesprawdzonej osoby. Przełożenie dokumentu musi dokładne, więc trzeba bardzo dobrze znać język nie tylko w mowie potocznej, ale również branżowo. Ja kiedyś próbowałam sama poradzić sobie jednak szybko doszłam do wniosku, że to nie jest taka prosta sprawa. Na stronie http://tlumaczenia-vestigo.pl/ znalazłam poradniki w tym temacie jak i specjalistów, na których pomoc się zdecydowałam.
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Tłumaczenia

Post autor: melka »

Sprawdźcie sobie też to biuro tłumaczeń https://tlumaczenia.lodz.pl . Znajduje się ono w Łodzi. Myślę, że warto powierzyć tłumaczenie specjalistom, którzy znają się na tym co robią. To konkretne biuro oprócz tłumaczeń pisemnych ma również w ofercie tłumaczenia ustne, które często są wykorzystywane w relacjach biznesowych.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 211
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Tłumaczenia

Post autor: elza »

U mojego znajomego świetnie sprawdziła się firma https://berligo.com/ w tłumaczeniach. Wszystkim zajęli się ekspresowo, a koszta nie były wcale wysokie. Także na pewno warto zgłosić się do kogoś tak profesjonalnego i skutecznego w działaniu. Do każdego tekstu podchodzą z pełną dokładnością i starannością tak, aby zachować całkowity ich sens. Operują nawet specjalistycznym słownictwem w zależności od potrzeb.
Awatar użytkownika
dmills
Posty: 8
Rejestracja: 19 cze 2020, 19:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Tłumaczenia

Post autor: dmills »

Tłumaczenia muszą być profesjonalne i rzetelne, z zachowaniem sensu i treści.
Awatar użytkownika
lourdes81
Posty: 12
Rejestracja: 06 kwie 2020, 18:27

Re: Tłumaczenia

Post autor: lourdes81 »

Tłumaczenia internetowe to bardzo dobry pomysł.
Awatar użytkownika
Elzi
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:00

Re: Tłumaczenia

Post autor: Elzi »

Gdybyście szukali dobrych tłumaczeń w języku niemieckim polecam wam zajrzeć tutaj http://www.mawil.pl/. Świetna jakość, dobry kontakt i niewygórowane stawki. Sprawnie wykonane tłumaczenie praktycznie od ręki.
Tłumaczka1

Re: Tłumaczenia

Post autor: Tłumaczka1 »

Sprawdzone biuro tłumaczeń to agencja Skrivanek, która ma swoją siedzibę w Warszawie, ale jej oddziały znajdują się również w innych miastach, jest też opcja załatwienia wszystkiego zdalnie. Biuro oferuje tłumaczenia na wiele różnych języków i z nich (w zespole są tłumacz polsko niemiecki, angielsko-polski, ale też m.in. polsko-azerski czy polsko-hebrajski), można zamówić tłumaczenie pisemne różnego typu tekstów, tłumaczenie ustne (również spotkań online), lokalizację strony internetowej i inne usługi związane z translacjami.
Casmaś

Re: Tłumaczenia

Post autor: Casmaś »

Biuro tłumaczeń w Warszawie ATT. Dobra firma, która świadczy uslugi stacjonarnie ale i przez internet. Wszystkie zlecenia zrealizowane szybko i profesjonalnie ( pracuje tam wielu tłumaczy z wielu roznych języków).
Bardzo tłumaczone fachowo. Pracuja tam ludzie mili oraz kontakt oceniam na 5.
Materiały po wykonaniu tłumaczenia wysyłane ekspresowo!

Na stronie macie kontakt:
https://www.att.pl/

Tłumaczenia można zlecić internetowo, ale i stacjonarnie.
ODPOWIEDZ