Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Pankracy_77
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 23:41

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Post autor: Pankracy_77 »

Witam serdecznie. Czy znacie dobrego tłumacza, który zajmuje się dokumentami samochodowymi? W Warszawie znalazłem ofertę tlumaczka-przysiegla.pl i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Współpracował ktoś z was z Panią Danutą?
Awatar użytkownika
Emina-70
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 2:50

Re: Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Post autor: Emina-70 »

Pani Danut wykonuje nie tylko tłumaczenia do rejestracji pojazdów, ale jej działalność jest o wiele szersza. Przede wszystkim do realizacji zleceń podchodzi z dużym zaangażowaniem i dokładnością. Nie ma problemów z terminami i ma też atrakcyjne ceny usług. Serdecznie polecam.
Bardasś

Re: Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Post autor: Bardasś »

Korzystam z usług bardzo profesjonalnego biura tłumaczeń dokumentów samochodowych....
Mogę z ręką na sercu polecić https://www.duplikatydowodow.pl/
Firma nie zajmuje się tylko dokumentami, ale także pomaga w wydaniu zgubionych dowodów rejestracyjnych lub rejestracji aut z zagranicy....
Ryśko

Re: Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Post autor: Ryśko »

Faktycznie często takie tłumaczenia są potrzebne i ja jestem zdania, że bez najmniejszego problemu możemy je wykonać przez Internet. Tym bardziej zachęcam każdemu zapoznanie się z fajnym wpisem https://www.wsb.com.pl/jak-i-gdzie-zlec ... -internet/ gdzie właśnie dokładnie wytłumaczono gdzie to można zlecić.
Gość

Re: Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Post autor: Gość »

Ja przy dokonywaniu zakupu samochodu z Rosji miałam sporo kłopotów. Kolega polecił mi wziąć jakiegoś tłumacza do pomocy.
Długo się zastanawiałam ale w końcu się zdecydowałam. Skorzystałam i polecam tego tłumacz rosyjski https://skrivanek.pl/tlumaczenia-rosyjski/. Mega profesjonalne podejście do klienta. Wszystko poukładane, przetłumaczone bez błędów, szybko sprawnie i niedrogo, a oboawiałam się że wydam na taką usługę dużo pieniędzy. Polecam każdemu na przyszłość. Ich tłumacze dbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.
ODPOWIEDZ