Ubezpieczenie OC

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 47
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Ubezpieczenie OC

Post autor: sanderka »

Cześć! Szukam obecnie dla siebie nowego ubezpieczenia OC. Mozecie mi coś polecić, sprawdzonego przez was? I najlepiej taniego.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 91
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: anula »

Zajrzyj koniecznie na stronę https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/. Oferują najróżniejsze ubezpieczenia, dzięki kalkulatorowi OC I AC. Dodatkowo, na ich stronie znajdziesz wiele porad. Myślę, że dzięki temu, podjęcie decyzji będzie znacznie łatwiejsze. Koniecznie daj znać, na co się zdecydowałaś.
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 22
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Olena22 »

Konkretnego towarzystwa Ci nie polecę, bo oferta dla poszczególnych klientów może się różnić. To co dla mnie dobre i tanie, wcale nie musi być takie dla Ciebie. Ale zostawiam Ci namiar na Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/samochod/oc . To agencja ubezpieczeniowa, mają więc w ofercie polisy z różnych towarzystw. Ich doradcy bez problemu dobiorą ubezpieczenie, które spełni Twoje oczekiwania. Będziesz miał i dobrze, o tanio.
markuś

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: markuś »

Jeśli mówimy o samym ubezpieczeniu OC to jak najbardziej jest to dość ważne ubezpieczenie i każdy posiadacz pojazdu jest zobligowany do tego aby je mieć. Ja jestem zdania, że warto jest również zapoznać z rankingiem OC https://kioskpolis.pl/ranking-oc/ gdyż co by nie było to są dość istotne kwestie.
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: jonitka »

Oczywiście że tak, z takich rankingów jak najbardziej warto korzystać , bo w ten sposób można wyszukać najtańszą ofertę i to dosłownie w kilka minut. Na https://www.mfind.pl/ można znaleźć właśnie takie narzędzie, które umożliwia porównanie ofert. Koniecznie sobie sprawdźcie i obniżcie w ten sposób składkę :)
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:26

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: barbara34 »

Warto też zajrzeć na https://najtansze-ubezpieczenia.pl/ . Bardzo ciekawe i przejrzyste zestawienie tam mają. Mnie pomogły w podjęciu decyzji, to Wam z pewnością też :D
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kilobajt »

Co by nie było to faktycznie same ubezpieczenie OC jest niezwykle istotne i zarazem obowiązkowe w przypadku posiadania pojazdu. Myślę, że każdy kierowca powinien także przeczytać wpis https://kioskpolis.pl/kiedy-i-w-jaki-sp ... /#kotwica3 z którego można się dowiedzieć skąd i jak można wypowiedzieć umowę OC.
wisła

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: wisła »

Porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych pozwala wybrać optymalną ochronę pojazdu za możliwie najniższą cenę. Po wypełnieniu jednego formularza natychmiast otrzymujesz rzeczywiste ceny ubezpieczeń wyliczone na podstawie indywidualnych taryf każdego z ubezpieczycieli. Jest to bardzo wygodny sposób by znaleźć ubezpieczenie idealne dla siebie. Ja polecam tę firmę: https://www.ubezpiecz-pojazd.pl/ - na pewno nie będziecie żałować.
ODPOWIEDZ