usługi pogrzebowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

usługi pogrzebowe

Post autor: rysia »

Niestety dostałam bardzo przykrą wiadomość,że mój dziadek zmarł. Niby powinniśmy się tego spodziewać, bo w końcu miął już 90 lat, ale tak jakoś to człowieka zaskoczyło. Więc obecnie poszukujemy zakładu pogrzebowego który zamie się organizacją i formalnościami. Dobrze by było aby mieli własną chłodnię bo nie chcemy za bardzo targać babci, gdyż też jest w sędziwym wieku. Babcia uparła się,że organizację mamy przekazać firmie Styks http://www.styks.com.pl/ bo się okazało że przed śmiercią dziadek właśnie z nimi wszystko załatwił. Czyli dziadek wiedział :(
koleś

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: koleś »

Przykra sprawa, kiedy są nam potrzebne usługi pogrzebowe poznań , ale niestety, czasem każdy ma z tym problem. I dlatego warto szukać miejsca z kompleksowymi usługami. Na pewno będzie nim zakład Momento Mori. Macie tutaj wsparcie nie tylko w organizowaniu pogrzebu, ale także i w późniejszych poszukiwaniach nagrobka.
waćka

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: waćka »

Jeśli o mnie chodzi, to mój tato może pomóc, on tam sobie radzi z takimi sprawami. U nas co prawda nie szykuje się pogrzeb, ale u mojej znajomej chyba tak. Będę jej musiała pomóc wybrać nagrobki poznań , bo ona niestety, ale miewa z tym duże problemy. No, zobaczymy, czy się uda.
Łopatka

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Łopatka »

Najszczersze kondolencje. Niestety nie jest to prosty czas i trzeba jakoś przez to przebrnąć. Od siebie mogę polecić zapoznanie się z ofertą tej firmy https://www.elizjum-warszawa.pl/ Pełen profesjonalizm i lata doświadczenia świadczą o tym jak dobrzy są w swoim fachu. Mam nadzieję że poradzisz sobie z tym bólem i będziesz dobrych myśli.
paulinalipśka

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: paulinalipśka »

W kwestii pogrzebu ufam firmie ONYKS. Ten zaklad pogrzebowy krasnystaw posiada bardzo zróżnicowaną ofertę, a co najważniejsze - stać mnie na nie. Mogłam liczyć na wsparcie ze strony firmy podczas organizacji pogrzebu oraz wypełnienia formalności. Bardzo szanuje takie podejście.
Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Marysia82 »

Jeśli chodzi o pogrzeb, to trzeba pomyśleć o wielu elementach, a często zrozpaczony człowiek nie jest w stanie tego zorganizować na własną rękę. Zakład pogrzebowy https://kalla-pogrzeby.pl/ realizuje ceremonię od początku do końca. Od rodziny zależy, czy ma być świecka czy religijna. Zajmuje się formalnościami, u nich można wybrać trumnę i wieńce. Dla klientów okazują wsparcie, co jest ważne.
daniel

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: daniel »

Znam ten ból, niedawno zmarła mama i dlatego wiem, jak bardzo dużo może pomóc solidny zakład pogrzebowy. Zakład, który my wybraliśmy okazał się dla nas bardzo dużym wsparciem. To zakład pogrzebowy w Sopocie – Anioł. Tu jest ich strona internetowa: https://www.uslugipogrzebowegdynia.com. ... a-pochowku Pomogli nam w organizacji pochówku, całej ceremonii, w tym oprawy muzycznej, po ich stronie była także finalizacja formalności urzędowych, bardzo dużo nam to dało, także zdecydowanie mogę wam ten solidny zakład doradzić.
Kamiński

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Kamiński »

U nas też niedawno był pogrzeb w rodzinie i dobrze sprawdził się Zakład Pogrzebowy Marcin Mysłek z Brzegu. Są solidni i profesjonalni, kompleksowo zajęli się organizacją pogrzebu, w tym oprawą muzyczną i kwiatową, co więcej dopełnili też wszelkich formalności w USC i ZUS. Na plus tez fakt, że kredytują pogrzeb w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS. Podaję wam stronę internetową zakładu - https://www.myslek.pl/zaklad-pogrzebowy Znajdziecie tam wszelkie niezbędne konkrety.
aneta

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: aneta »

Jeśli o mnie chodzi to doradzić mogę usługi Domu Pogrzebowego Szadkowski https://www.dpsz.pl/o-firmie Solidnie i profesjonalnie podchodzą do świadczonych usług, są empatyczni i dobrze zorganizowani, także można na nich polegać. Ich pomoc nie ogranicza się do wyboru wieńców, wiązanek i trumien, ale co bardzo ważne zajmują się także zgłoszeniami do ZUS i pozostałych placówek a te sprawy urzędowe to ostatnia rzecz, o jakiej chce się myśleć po śmierci bliskiej osoby. Po całości mogę wam usługi tego właśnie zakładu doradzić.
Anonymous

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Anonymous »

To z kolei ode mnie taki namiar - w Katowicach bardzo solidny zakład pogrzebowy, który jakiś czas temu dobrze się u nas sprawdził to Resurrexit. Należycie się wszystkim zajęli, także odciążyli nas w tych trudnych chwilach. Powiem wam, że wzięli na siebie nawet załatwianie formalności w USC i w ZUS (rozliczenie bezgotówkowe), bardzo to był dobry pomysł, bo nie mieliśmy wtedy sił na formalności urzędowe. Tu macie ich stronę internetową https://resurrexit.pl/formalnosci/ Są prawdziwymi profesjonalistami, zdecydowanie można na nich polegać.
jurkiewicz

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: jurkiewicz »

Zdecydowanie zgadzam się, że wybór dobrego zakładu pogrzebowego jest ważny. Solidny zakład pogrzebowy pomoże wam w odnalezieniu się w tej trudnej sytuacji, będzie dużym wsparciem. W naszym przypadku takim solidnym zakładem pogrzebowym okazał się Zakład Pogrzebowy Rybarczyk Paweł Kraus z Głogowa. Bardzo dużo nam pomogli – przy sprawach związanych z formalnościami urzędowymi, wyborze urny i innych akcesoriów pogrzebowych jak i organizacji samej uroczystości, m. in. jej oprawy muzycznej. Dodam, że zakład zajmuje się też transportem zwłok, przygotowaniem ciała do kremacji czy tanatokosmetyką, czyli kosmetyką pośmiertną. Organizują pogrzeby katolickie, ale też świeckie i bezwyznaniowe, u nas w rodzinie był to właśnie pogrzeb świecki i został bardzo ładnie poprowadzony przez mistrza ceremonii.
Awatar użytkownika
kwiatushek02
Posty: 176
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:02

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: kwiatushek02 »

Jeśli planujesz zorganizować uroczystość pogrzebową, proponuję odwiedzenie firmy https://pogrzebymortis.pl/transport-zmarlych/ , która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji tego rodzaju ceremonii. Moim zdaniem to idealne miejsce do zapewnienia godnego pochówku dla naszych bliskich. Chętnie poznałbym Wasze opinie na temat ich usług.
ODPOWIEDZ