Usuwanie ciąży Słowacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Słowacjaklinika

Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: Słowacjaklinika »

Aborcja Słowacja to zabieg wykonywany w znieczuleniu ogólnym pod okiem doświadczonego personelu medycznego. Nigdzie w Polsce nie znajdziesz tak wysoko wyszkolonej i cenionej kliniki aborcyjnej.
Nie wybieraj tabletek wczesnoporonnych mimo, że wydaje się to łatwym rozwiązaniem niesie ze sobą szereg skutków ubocznych takich jak: krwawienie, bóle, mdłości, biegunka. :D
Rubińka

Re: Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: Rubińka »

Zgadzam się, jest to delikatna kwestia najlepiej polegać na specjalistach. Zwłaszcza, że tabletki nie są skuteczne w 100% i trzeba dość szybko je wziąć po odbytym stosunku. 5 km od granicy w Czechach można uzyskać pomoc w polskojęzycznej klinice https://klinikastonava.cz. Teraz Polacy na terenie Czech mogą przebywać do 12 godzin bez robienia testu jeśli przyjechali w celu medycznym, sam pobyt w klinice to ok 1,5 godziny, więc czasu jest wystarczająco dużo. Dodatkowo klinika jest w stanie zapewnić transport.
ciąża

Re: Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: ciąża »

Rubińka pisze: Zgadzam się, jest to delikatna kwestia najlepiej polegać na specjalistach. Zwłaszcza, że tabletki nie są skuteczne w 100% i trzeba dość szybko je wziąć po odbytym stosunku. 5 km od granicy w Czechach można uzyskać pomoc w polskojęzycznej klinice https://klinikastonava.cz. Teraz Polacy na terenie Czech mogą przebywać do 12 godzin bez robienia testu jeśli przyjechali w celu medycznym, sam pobyt w klinice to ok 1,5 godziny, więc czasu jest wystarczająco dużo. Dodatkowo klinika jest w stanie zapewnić transport.
Bardzo dobre opinie czytałam o tym centrum Aborcja.cz w Czechach. Zdecydowałam się i muszę przyznać, że opieka na wysokim poziomie i bardzo delikatne podejście do tematu.
ODPOWIEDZ