UV lampa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
łoś

UV lampa

Post autor: łoś »

Manicure hybrydowy - co jest do tego potrzebne? Lakier to wiem, lampa UV to też wiem, a pozostałe akcesoria? Lepiej robić samemu czy lepiej iść do kosmetyczki? Zwłaszcza w dzisiejszym świecie - co będzie lepsze?:)

o industries
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: UV lampa

Post autor: piasia »

Nie ma opcji wykonać manicure hybrydowy bez lampy UV. Trzeba zainwestować w porządną na pewno, taka posłuży na lata i będzie dobrze utwardzać lakier. A jak zdejmować hybrydę wiecie? jeśli nie to opisali to w tym artykule. Ja początkowo zrywałam na siłę lakier, mocno niszcząc płytkę paznokcia. nikomu nie polecam tego sposobu.
aśka

Re: UV lampa

Post autor: aśka »

słuchajcie a jakie macie oświetlenie w salonach kosmetycznych, jeśli są tu profesjonalne kosmetyczki? Bo chciałabym tak fajnie ledami podświetlić regały z lakierami czy certyfikatami mam taśmy led i złączka rgb 10mm też jest ale jeszcze nie umiem się zdecydować czy to fajna opcja czy już passe?
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: UV lampa

Post autor: mili898 »

Wiecie co? Sprawdźcie sobie może lampy antybakteryjne, bo może one się nadają na oświetlenie o jakim mówisz? Nie wiem konkretnie co Ci doradzić, bo z takich lamp na parking jeszcze nie korzystałem, ale w razie potrzeby warto też o szczegóły dopytać specjalistów.
ODPOWIEDZ