Wasza ulubiona muzyka?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
telma
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:16

Wasza ulubiona muzyka?

Post autor: telma »

Tutaj możecie dzielić się swoimi ulubionymi rodzajami muzyki, zespołami, tytułami hitów!
Ja ogólnie słucham chyba wszystkiego, nawet disco – polo ;) Powiem Wam, że byłam na kilku koncertach (ze stronki https://disco-polo.info/ dowiedzieliśmy się z mężem, że w marcu na Ergo Arenie będzie Zenek, Boys i Fun Factory więc chcemy jeszcze zdobyć bilety :D)i bawiłam się super. A jaki jest Wasz ulubiony zespół albo typu muzyki?
Awatar użytkownika
Kalla35
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:46

Re: Wasza ulubiona muzyka?

Post autor: Kalla35 »

Na co dzień staram się słuchać pozytywnej muzyki, które wprowadza mnie w dobry nastrój. Sporo fajnych kawałków można pobrać poprzez stronę imp3 - https://www.imp3.pl/ Jest to strona, która umożliwia darmowe pobieranie różnego rodzaju utworów muzycznych w formie mp3 i tworzenie z nich swoich playlist. Dzięki temu można je potem odtwarzać także bez dostępu do internetu. Bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można znacząco powiększyć kolekcję muzyczną.
Awatar użytkownika
Hector Salamanca
Posty: 52
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:56

Re: Wasza ulubiona muzyka?

Post autor: Hector Salamanca »

Niedawno przesłuchałam płyt od http://mirek-muzyk.com.pl/ i muszę przyznać, że są świetne! Jak lubicie tego typu klimaty to jak najbardziej polecam.
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Wasza ulubiona muzyka?

Post autor: melka »

Jeśli lubicie słuchać muzyki, to warto zainwestować w iPoda. Jest to niezwykle praktyczne urządzenie, które ma wiele przydatnych funkcji. Poza tym w przypadku uszkodzenia można skorzystać tutaj https://idream.pl/serwis/cennik/ipod/wy ... rzadzenia/ z naprawy lub wymiany urządzenia, co niewątpliwie jest ciekawą opcją. Pomyślcie o tym.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2019, 11:39

Re: Wasza ulubiona muzyka?

Post autor: Inka »

Ja tam ogólnomuzyczna jestem. Słucham tego co jest zwyczajnie dobre. Nie przywiązuję się do określonej stylistyki, bo wiele razy płyty z innej kategorii muzycznej okazywały się dobrym wyborem. Na przykład Fight Club zespołu PRO8L3M https://preorder.pl/muzyka/polska/fight-club-cd. Mega ciekawe wydawnictwo, z przyjemnym brzmieniem. Polski hiphop coraz częściej mnie pozytywnie zaskakuje.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Wasza ulubiona muzyka?

Post autor: raptak »

Ja za to mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o samą muzykę to ja bardzo lubię grę na gitarze i właśnie taka muzyka mi się najbardziej podoba. Jeśli ktoś ma w planach rozpoczęcie nauki gry na gitarze to w artykule https://www.mistrzu.com/jaka-gitare-kupic-do-nauki/ bardzo fajnie opisano to jaką gitarę kupić do nauki.
ODPOWIEDZ